28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці стане світліше

 Білозерка.info

Реалізація програми благоустрою Білозерської ОТГ набирає обертів. На завершальній стадії поточний ремонт вуличного освітлення Станіславського шосе від вулиці Херсонської до Соборної із заведенням нових ліній у двори чотирьох багатоквартирних будинків по вулиці Батумській і Станіславському шосе. Проблемами мешканців цього виборчого округу у селищній раді переймається депутат Микола Тарнавський.
Як розповідає депутат селищної ради Андрій Спіцин, на цій ділянці встановлено 18 стовпів з 36 ліхтарями (по два на кожному). Ліхтарі з LED-лампами, направлені на проїжджу частину, мають потужність 40 Вт, а ті, що на тротуар – 17 Вт. Загальна протяжність електролінії – близько 600 метрів. На поточний ремонт вуличного освітлення, яким займається ПП «Обленерго», з селищного бюджету виділено майже 150 тисяч гривень. Увімкнути освітлення на цій ділянці планують у п’ятницю.
Взагалі в програмі благоустрою Білозерської ОТГ заплановано вуличне освітлення частини вулиці Набережна, вулиці Білозерської, Миру, Дружби, Б.Хмельницького, Горіхової, житлового масиву від вулиці Поштова до Станіславського шосе, провулка Трояндового – від вулиці Вінницька до Набережної, вулиці Західної в Білозерці, а також вуличне освітлення Розливу, Черешенькок, Надеждівки і Зорівки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info