15.1 C
Kherson
Четвер, 5 Жовтня, 2023

Останні новини

В Білозерці розпочався збір підписів громадян на підтримку відновлення автобусної зупинки “Сільгосптехніка”

 Білозерка.info

Мешканці Білозерки збирають підписи на підтримку відновлення зупинки громадського транспорту “Сільгосптехніка”. Про це у групі “Білозерці” у Facebook повідомив ініціатор акції Валерій Кудлай. За його словами, ініціатива вже отримала підтримку як мешканців, так і депутатів.

 

Голові Білозерської об’єднаної територіальної громади

Чередник А.І.

Клопотання

Ми, жителі Білозерської ОТГ просимо відновити зупинку громадського транспорту «Сільгосптехніка», яка знаходилася на початку смт Білозерка по вул. Свободи в напрямку руху на с. Дніпровське з правого боку біля автомагазину, що розміщений за адресою вул. Свободи __.

Вона існувала ще від радянських часів, але декілька років тому з невідомих причин і без відома жителів селища Білозерка була ліквідована колишнім Білозерським селищним головою Царюченком О.В.

Проте нею активно користуються жителі нашого селища, які мешкають у цій його частині, а від радянських часів (коли зупинка існувала) ця частина Білозерки істотно розрослася і заселилася. Так, зокрема, утворився ще один мікрорайон «Північний». І весь зазначений масив жителів користується нею при поверненні з Херсону, а також багато інших жителів Білозерки у базарний день – вівторок, відвідуючи ринок, що функціонує цього дня у колишньому дворі райагрохімії. При цьому зупинка функціонує напівлегально, як зупинка на вимогу, що створює низку незручностей і обмежень в користуванні нею. Так, зокрема, такі незручності виникають для вчителів та працівників бібліотеки, які живуть в Білозерці, або відвідують її у професійних справах і користуються нею щоб дістатися до роботи або додому. Це можна зробити тільки громадським транспортом рейсів далекого слідування, зокрема Херсон-Кірове, Херсон-Станіслав, Херсон-Олександрівка, але вони часто не зупиняються на цій зупинці, мотивуючи тим, що вона офіційно не існує. В результаті працівники освіти та культурної сфери або запізнюються на роботу, або змушені відчувати великі незручності. Хочемо при цьому зазначити, що дані рейси на сьогодні обслуговують населені пункти, які знаходяться в межах однієї ОТГ, а саме: Томину Балку, Надеждівку, Зорівку, Знам’янку, тому відновлення функціонування даної зупинки є доречним, своєчасним і украй необхідним для об’єднаної громади.

Також хочемо звернути Вашу увагу, на необладнаність і непристосованість для пасажирів даної зупинки. Якщо всі інші зупинки смт Білозерка обладнані критими навісами від негоди та лавками для сидіння, як за рахунок Білозерської селищної ради, так і за рахунок підприємців, які провадять біля них свою комерційну діяльність, то дана зупинка, якою фактично активно користуються пасажири зовсім не пристосована до їх потреб.

Враховуючи вищенаведене просимо:
1. Офіційно відновити зупинку громадського транспорту в цьому місці зі встановленням відповідного дорожнього знаку.
2. Повідомити перевізників про наявність цієї зупинки та клопотати про її використання при перевезені пасажирів.
3. Обладнати зупинку критим навісом та лавками для сидіння пасажирів за рахунок Білозерської ОТГ, або зобов’язати зробити це підприємців, які розташовані поруч і використовують зазначену територію для обслуговування своєї підприємницької діяльності.

Жителі Білозерської ОТГ за списком, що додається

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info