28.7 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці проходять змагання загонів юних інспекторів руху

 Білозерка.info

Весна – це пробудження природи і початок нового життя. Життя, у свою чергу, – це постійний рух, рух до чогось нового і на шаленій швидкості.

Тож не дарма вже на протязі багатьох років поспіль в Білозерці проходять змагання загонів юних інспекторів руху. Основна мета конкурсу – залучення школярів до участі у роботі, що спрямована на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, усвідомлення важливості професії працівника поліції.

До юних інспекторів руху з привітанням звернулись співробітник Білозерського відділення поліції, які вислови настановні слова та побажання кожній команді успіху у змаганнях.

[su_slider source=”media: 6339,6338,6337,6336,6335,6334″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

За матеріалами: Ювенальна превенція Білозерського відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info