13 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

В Білозерці планують впорядкувати розміщення тимчасових торгівельних споруд під час ярмарків та свят

 Білозерка.info

На сайті Білозерської селищної ради з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено проект рішення «Про  затвердження Порядку  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Білозерської селищної  ради». Порядком передбачено внесення плати до цільового фонду селищної ради за отримання дозволу на розміщення торгівельної тимчасової споруди під час ярмарок та масових заходів.

Порядок  розроблений з метою удосконалення правового регулювання і координації державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, а також різних видів ярмарків на території селищної ради, визначення вимог до їх організації в інтересах громади  та суб’єктів господарювання з метою регулювання правовідносин, пов’язаних із виникненням та реалізацією права тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення елементів вуличної торгівлі, малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності на території Білозерської селищної ради. Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб -сайті Білозерської селищної  ради в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження і пропозиції до цього регуляторного акту можна протягом місяця з дня оприлюднення (до 16 листопада 2019р. )  надавати у письмовому вигляді  на адресу: Білозерська селищна рада, вул. Свободи,83  або за електронною  адресою: posbel@ukr.net

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info