28.3 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці грабіжників спіймали “на гарячому”

 Білозерка.info

Жителю селища Білозерки ввечері зателефонував сусід, і повідомив, що у дворі його другого будинку на вулиці Франка копошаться якісь незнайомці.

Той миттю примчав за вказаною адресою, і виявив, що парочка невідомих чоловіків витягла з двору «куточки» та інші вироби з металу, акуратно склавши їх за огорожею. Господар будинку разом з сусідом схопили одного з непроханих гостей, а другий кинувся навтьоки.

«Народні месники» зателефонували 102, і передали затриманого на руки слідчо-оперативній групі поліції. Вже незабаром правоохоронці відшукали і другого спільника.

Начальник сектора патрульної поліції Білозерського райвідділу Національної поліції, капітан Олександр Чижов каже, то обидва затриманих раніше вже були судимі за крадіжки.

Тепер їх перевіряють на причетність і до інших подібних злочинів, скоєних в райцентрі та селах по сусідству. А добровільним учасникам затримання «крадунов» від поліції – подяку.

 

За матеріалами khersonci.com.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info