36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В Білозерці дві жіночі команди вийшли на футбольне поле

В Білозерці на стадіоні Харчовик вперше відбувся жіночий футбольний матч – грали жінки та дівчата з Білозерки та Надеждівки.

19 жовтня запам’ятається для мешканців Білозерської ОТГ не тільки днем села (Білозерці виповнилося 239 років), а й незабутньою та хвилюючою грою в футбол. Адже Тижні футболу  #FootballPeople Week тривають – і не тільки чоловіки, а й жінки та діти виходять на велику гру.

На футбольному полі вперше зустрілися жіночі команди з Білозерки та Надеждівки. Гравчині були настроєні рішуче та завзято змагалися за перемогу.

“Футбол об’єднує” – саме під таким гаслом пройшов жіночий матч між Білозеркою та Надеждівкою. Для Білозерської громади жіночий футбол – це нова подія. – розповідає Сергій Шевейко, голова Білозерської футбольної ліги та президент ФК “Іскра-Білозерка”. – Незважаючи на те, що матч був товариський на полі йшла запекла боротьба, жінки не жаліли один одного, стелились в підкатах і кожна команда хотіла перемогти. Вболівальникам матч сподобався, тому в подальшому у мене в планах є створити жіночу команду на постійній основі”.

«Це було щось неймовірне!- говорить Елла Петренко, голова ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, організаторка матчу та воротарка білозерської команди.  – Давно я не відчувала стільки адреналіну та хвилювань! Такий командний дух, крики вболівальників та слова «Мама давай!» неабияк підбадьорювали та налаштовували на перемогу».

Перед матчем дівчата порозминалися та поспілкувалися з тренерами, аби прояснити правила гри та розстановку гравчинь на полі.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь білозерчанок.  Хоча обидві команди були дружніми між собою та відчуття поразки зовсім не відчувалося.

«Дякую своїй команді!!! Вони просто неймовірні!!!, – говорить Оксана Маханько, волонтерка ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, одна з ідейних натхненниць матчу та гравчиня надеждівської команди. – Для мене особисто це велика перемога, в першу чергу над собою, своєю лінню!!! Ми не програли, ми виграли ОСНОВНЕ – це дружній колектив однодумців, людей зі спільними цінностями!!!»

Але то ще був не кінець. Ще більш хвилюючий матч між матерями та дітьми почався після невеликої перерви. Це був вибух емоцій! 4:0 на користь дітей. Такого драйвового матчу в Білозерці давно не бачили.

І діти, і матері, і дівчата-учасниці отримали солодкі подарунки та призи від організаторів заходу та Білозерської селищної голови Антоніни Чередник. Тож сподіваємось, що даний матч стане гарним початком у розвитку жіночого футболу на Білозерщині.

Жіночий футбольний матч був організований ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з Білозерською селищною радою,  Білозерською футбольною лігою та Білозерським РК ДЮСШ за підтримки мережі FARE в рамках кампанії #FootballPeople Weeks

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info