28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці будують амбулаторію

 Білозерка.info

В Білозерці розпочалось будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме 13 тисяч населення ОТГ.

За результатами тендеру було визначено переможця – ТОВ «НІКАМЕГАБУД», з яким укладено договір на суму 12 мільйонів 556 тісяч гривень. Амбулаторія буде розташована на земельній ділянці загальною площею 0,1 га.

В основу проекту закладено прості, сучасні, лаконічні архітектурні рішення. Медична вимога до будівлі – максимальна відкритість для пацієнта, простота доступу та нейтральність. Амбулаторія умовно буде поділена на дві зони: публічну та з контрольованим доступом. Тут буде розташована первинна ланка та створено 14 новий робочих місць для сімейних лікарів.

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info