28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В акваторії Дніпро-Бузького лиману водні поліцейські виявили двох браконьєрів

Сьогодні вночі під час відпрацювання акваторії Білозерського району працівники відділення поліції в порту «Херсон» викрили двох місцевих мешканців у незаконному вилові риби. Завдана правопорушниками природньому середовищу шкода становить понад 24 тисячі гривень. Відтепер їм може загрожувати обмеження волі на строк до трьох років.

Як розповів начальник підрозділу Максим Жарков, поліцейські виявили правопорушників на території Дніпро-Бузького лиману поблизу с.Софіївка. Вони як раз підійшли на човні до берега та складали виловлену рибу в мішки, які завантажували в багажник автомобіля. В ході огляду у чоловіків були вилучені 16 місинових сіток довжиною 800 метрів. Як з’ясувалось, вони незаконно виловили 89, лящів, 26 коропів, 14 карасів та 2 соми. Сума завданих природньому середовищу збитків становить 24174 гривні.

 Білозерка.info

Риба, сітки, автомобіль та човен вилучені. Білозерським відділенням поліції вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України. За незаконний вилов риби чоловікам може загрожувати штраф у сумі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років

Відділ комунікації поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info