28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Уїк-енд лідерів учнівської молоді району

 Білозерка.info

На минулому тижні у Білозерському районному центрі творчості дітей та юнацтва відбувся уїк-енд лідерів, туристів і вожатих шкіл  району. Усього були присутні учні та педагоги з 22 навчальних закладів.

Спочатку усі підлітки разом зі своїми керівниками зібралися в  актовій залі, де їх привітала директор ЦТДЮ Ольга Іванченко, а своїми враженнями від літньої поїздки лідерів учнівського самоврядування до Києва і Верховної Ради України поділилась Маліновська Аліна. Далі ознайомившись із програмою уїк-енду, активісти розійшлись по таким секціям: лідери (керівник Будко О.М.); туристи-краєзнавці (керівники Ільвачова О.О., Литвиненко А.В.); вожаті-малюків (керівник Корміленко О.Є.); педагоги (керівник Діброва Л.В.). Учні мали змогу познайомитись один з одним у ділових іграх та тренінгах, дізнатися більше про роботу самоврядування в школі по своїх напрямках.

Після секцій усі знову зібрались в актовій залі, де чудові ведучі гуртка «Лідер» Самойлова Дар’я, Науменко Дмитро, Боярчук Катерина, Щербина Роман і Маліновська Аліна ознайомили дітей і педагогів із правилами квесту «Молодь обирає здоров’я». Квест полягав у тому, що 4 команди (лідери, туристи, вожаті малюків та дорослі педагоги-організатори) бігали по станціям і заробляли бали, виконуючи цікаві завдання. Усього було 6 станцій: «Вітаміни для лідерів»; «Народ скаже, як зав’яже»; «Рух – це життя»; «Мелодія здоров’я»; «Майстерня здоров’я» і «Показуха». Учасники з позитивом проходили всі етапи і познайомилися із різними чинниками здоров’я.

Після закінчення квесту судді підвели підсумки, за якими ІІІ місце розділили вожаті-малюків і туристи, ІІ місце забрали лідери, і І місце завоювали педагоги-організатори. По завершенню свята усіх пригостили смачними яблуками.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info