30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Увага! Змінилися терміни передачі показників електролічильників громадянами

Херсонобленерго повідомляє, що  у зв’язку із набуттям чинності нової  редакції Кодексу комерційного обліку електричної енергії, змінилися терміни передачі показників електролічильників індивідуальними побутовими споживачами (громадянами).

 Відтепер показники лічильника передані  в ДВА ОСТАННІ ТА ТРИ ПЕРШІ КАЛЕНДАРНІ ДНІ МІСЯЦЯ вважаються даними на перше число календарного місяця.

Показники лічильника передані в іншій період в т.ч. і 4-го числа наступного календарного місяця, не будуть вважатись даними на перше число календарного місяця.

Тому для уникнення розбіжностей в рахунках за спожиту електроенергію передавати покази лічильників необхідно у період, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується  на третій календарний день (3-го числа) наступного календарного місяця.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info