38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Увага! Відкрито набір учасників на тренінг «Аналіз конфліктів в громадах та механізми їх вирішення »

Сільських депутатів, представників влади, освіти та громадських активістів Білозерського району Херсонської області запрошують до участі у дводенному тренінгу «Аналіз конфліктів в громадах та механізми їх вирішення», який відбудеться 31 січня-1 лютого 2020р. в м.Херсон.

Учасники тренінгу дізнаються про важливі та дієві інструменти, механізми соціального згуртування громади, такі як діалог, вирішення конфліктів з позиції інтересів. Навички діалогу та конструктивного вирішення конфліктів дадуть змогу і депутатам, і активістам ефективно вирішувати різні проблеми, враховувати інтереси всієї громади, залучати та згуртовувати її для спільної мети. Це сприятиме побудові довіри та взаєморозуміння підтримки в даних громадах, підвищить рівень довіри громадян до влади та довіри всередині спільноти.

В результаті навчання учасники та учасниці мають змогу:

 • Познайомитися з основами визначення конфлікту та підходи до його вирішення;
 • Отримати базові знання про психологічні особливості поведінки в конфлікті,
 • Визначать стратегію поведінки в конфліктній чи проблемній ситуації;
 • Дізнаються, як визначати  інтереси та потреби співрозмовника та вміти з ними працювати. .

Навчання буде корисним:

 • Громадським активістам, які працюють в громаді і для громади;
 • Працівникам освіти, зокрема соціальним педагогам освітніх закладів;
 • Лідерам громад (сільським головам, головам ОТГ) та депутатам;
 • Представникам правоохоронних органів, зокрема дільничим інспекторам та громадських формувань в ОТГ, що відповідальні за безпеку;
 • Представникам ЗМІ.

До участі в навчанні на конкурсній основі буде відібрано 20 учасників з Білозерського району Херсонської області за різною віковою категорією.

Оскільки кількість учасників обмежена, першочергово розглядатимуться кандидатури учасників, які зареєструвались першими.

Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням та роздатковими матеріалами, відшкодовують витрати на проїзд згідно автобусних квитків. Додаткова інформація буде надіслана окремим листом всім відібраним учасникам.

Критерії відбору учасників:

 • наявність мотивації оволодіти знаннями та навичками конструктивного вирішення конфліктів в громаді.
 • готовність до застосування отриманих знань та навичок в практичній діяльності через участь у діалогових заходах у власних населених. пунктах.

Для участі у навчанні необхідно заповнити конкурсну анкету за посиланням.

Заявки приймаються до 25 січня 2020 року включно.

Проект «Створення можливостей для соціальної згуртованості» реалізується ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансування Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

  

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info