27.3 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Увага! В Білозерці відбудеться тренінг “Перезавантаження! Креативне мислення. 100 виходів там, де їх немає”

9 листопада 2019р. з 10 до 15 години в Білозерці відбудеться безкоштовний тренінг “Перезавантаження! Креативне мислення. 100 виходів там, де їх немає”, який проведе психологиня Корміленко Інна.
До участі запрошуємо всіх, кого вже допекло, кого вже все дістало і хто готовий брати відповідальність за своє життя в свої руки, хто готовий ДІЯТИ! Особливо запрошуємо ЖІНОК!
Під час тренінгу перезавантажуємо страхи (легко про складне у міні-лекції та практична частина – вправи), вчимося генерувати ідеї та мислити непересічно, знаходимо рішення та виходи там, де їх немає.
Організатори тренінгу забезпечують учасників та учасниць роздатковими матеріалами та кава-брейком. Витрати на проїзд НЕ КОМПЕНСУЄМО.
Зареєстрованим учасникам та учасницям буде повідомлено про місце проведення тренінгу.
Організатор тренінгу – громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” в рамках проекту “Посилення правових можливостей об’єднаних громад у захисті прав дітей та жінок ” за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та сприяння Мережа правового розвитку.
Зареєструватися на тренінг можна за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UbNYXYdkGJZ7yxIIx0qUhR1GpO3LJFoWPj6KsVZMfx_0VQ/viewform

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info