37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

УВАГА! У районі буде введено додаткові обмежувальні заходи

У зв’язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, під час Великодніх свят та поминальних днів 16 квітня 2020 року голова району Андрій Неделько провів районну постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісія ВИРІШИЛА:

1.В населених пунктах району, де виявлені лабораторно підтверджені випадки COVID-19 та перевіряються контактні особи, проводити богослужіння священникам та церковнослужителям не більше десяти осіб. Перебування людей в приміщенні та поблизу церкви ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

2.Селищному, сільським головам:

– рекомендувати ЗАКРИТТЯ на підпорядкованій території кладовищ для відвідування з 20 КВІТНЯ по 03 ТРАВНЯ, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та наявності індивідуальних засобів захисту.

– розмістити на входах до кладовищ оголошень про тимчасове обмеження щодо їх відвідування та забезпечити посилення інформування населення про заборону відвідування кладовищ у період поминальних днів.

– рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій усіх форм власності, населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на кладовищах з 18 КВІТНЯ, крім днів, визначених у пункті 1 цього рішення, з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту, у кількості не більше 2-х осіб біля однієї могили. ЗАБОРОНИТИ під час відвідування кладовищ вживання алкогольних напоїв.

– опрацювати питання з підприємцями щодо освячення пасок перед їхньою реалізацією в роздрібній торгівлі.

– опрацювати питання щодо ЗАБОРОНИ відвідування лісових насаджень, паркової та прибережної зон населених пунктів на період карантину.

3. Білозерському відділенню поліції ХВ ГУНП в Херсонській області на період Великодніх свят та поминальних днів вжити заходів щодо ПРИПИНЕННЯ руху транспорту до кладовищ крім спецтехніки та автомобілів, залучених в обрядах поховання відповідно до подальших прийнятих рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Звертаємо увагу, самоізоляція – найдієвіший спосіб вберегтися від хвороби!

Проведіть свято Великодня вдома!

Від цього залежить ваше особисте здоров’я та здоров’я ваших рідних і близьких.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info