Телефонні шахраї – небезпека, з якою доводиться стикатися майже кожному жителю Білозерки, так і всього світу. І останнім часом зловмисники активізувалися.
Вони розсилають людям повідомлення, де представляються працівниками Ощабданка і говорять про те, що банківська картка громадянина заблокована. Якщо Вам прийшло таке повідомлення – зателефонуйте в свій банк і уточніть інформацію. Швидше за все це шахраями. Більш детаотно тут.
Увага! Телефонні шахраї


Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.