20.9 C
Kherson
Понеділок, 5 Червня, 2023

Останні новини

УВАГА! Стартує збір пропозицій громадян до бюджету Білозерської ОТГ на 2019 рік

 Білозерка.info

Шановний житель Білозерської об”єднаної територіальної громади! 

Громадська організація «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках щорічної акції «Впливай на бюджет своєї громади!» збирає пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік.

Впливай на місцеву бюджетну політику – НАДАЙ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ В 2019 РОЦІ!

Селищний бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне, щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної влади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Окрім отримання бюджетних пропозицій під час вуличної акції, яка відбудеться завтра 22 жовтня 2018р. біля фонтану в Білозерці, пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік будуть збиратися за аналогічною формою в режимі «он-лайн» протягом 22 жовтня – 15 листопада 2018 року на сайті організації www.pravo-bilozerka.blogspot.com та порталі www.bilozerka.info.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Білозерської селищної ради для врахування при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік, а також оприлюднені в ЗМІ.

Акція “Впливай на бюджет своєї громади!” проводиться ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”.

ВНЕСИ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ В ЦЮ ФОРМУ, А МИ ПЕРЕДАМО ЇХ В СЕЛИЩНУ РАДУ!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info