8.9 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Увага! Оголошено набір на тренінг “Самовизначення. Матриця особистості”

7 грудня 2019р. з 10 до 15 години в Білозерці відбудеться безкоштовний тренінг “Самовизначення. Матриця вашої особистості”, який проведе психологиня Корміленко Інна.
До участі запрошуємо всіх, хто прагне до саморозвитку та самовдосконалення! Коротке введення в нумерологію – це саме те, що вам потрібно.
Під час тренінгу ви проаналізуєте процеси, які відбуваються в особистому житті і кар’єрі, навіть можете зрозуміти ким ви повинні стати або що робити.
Після тренінгу ви зможете побачити напрямок, в якому вам легше буде розвиватися та навчитеся помічати доленосні знаки від підсвідомості. І звичайно ж напередодні Нового року заглянете, яким для кожного буде 2020 рік!
Організатори тренінгу забезпечують учасників та учасниць роздатковими матеріалами та кава-брейком. Витрати на проїзд НЕ КОМПЕНСУЄМО.
Для участі необхідно до 5 грудня 2019р. заповнити реєстраційну форму:
Зареєстрованим учасникам та учасницям буде повідомлено про місце проведення тренінгу.
Організатор тренінгу – громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” в рамках проекту “Посилення правових можливостей об’єднаних громад у захисті прав дітей та жінок” за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та сприяння Мережа правового розвитку.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info