27.3 C
Kherson
Вівторок, 16 Липня, 2024

Останні новини

Увага! “КРИЛАм” потрібна Ваша думка!

  • 
    
    <hr>
    
    

Друзі! Мабуть, ви знаєте, що в Білозерці вже з лютого цього року працює креативний простір «КРИЛА» для активних людей Білозерської громади!  Тут ви разом з друзями можете пограти в настільні ігри, подивитись цікавий фільм або стати учасником одного із заходів простору. Дівчата та жінки можуть прийти до жіночого клубу «ЩасливаЯ» та взяти участь у цікавих майстер-класах, семінарах,  тренінгах на різну тематику або ж стати спікером чи  тренером одного з таких заходів.

Але, ми не хочемо на цьому зупинятись! Ми плануємо розширити нашу діяльність, щоб кожен з Вас знайшов у «КРИЛАх»  щось своє. Тому, будемо вдячні за 5 хвилин вашого часу для заповнення анкети і, хто знає, можливо, саме Ваше хобі або Ваша ідея стане родзинкою «КРИЛ»!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info