36.6 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

УВАГА! Графік планових відключень електроенергії у жовтні!

АТ “Херсонобланерго” повідомляє графік планових відключень електроенергії у жовтні 2019р.

1.10.2019
Херсонські РЕМ Правдине:
Кооперативна 76, 78, 81-82, 84-85, 87-92, 94-96, 98-101, 108-116; Нижня 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81-83, 85-86, 88-94, 96-97, 99-100, 104-116; Степова 44-55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-214 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Тюленіна 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Киселівка:
Польова 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Галицька 100
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-820 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30
2.10.2019
Херсонські РЕМ Киселівка:
Миру 72
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Киселівка:
Поштова(Леніна) 2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-252 Л-1 Білозерка з 08:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Колодязна 22
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-816 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
3.10.2019
Херсонські РЕМ Грозове:
Польова 1-6; Придорожня 0-2, 4-18; Центральна 1-8, 10-17, 20-21, 23-32
Миролюбівка(Радянське):
Будівельників 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Бульварний 0-2, 4-13; Зелена 0-4, 6-15А, 17-74, 78-86; Лікарняний 0-4, 5a-7; Магаданська 1-105; Молодіжна 1-40; Нова 1-58; Робоча 1-3, 4-6-73, 75-104Б; Степова 1-16; Степовий 2-13; Східна 1-10, 14; Східна2 2-4; Центральна 1-9, 11-89
Солдатське:
Молодіжна 1-2, 3-10; Зелена 1-6, 11-32, 35-36, 39; Шевченка 9-10, 12, 14, 17-27, 30, 33
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Польова 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Комарова 1-4, 9-14, 16-32, 34-49; Курилівська(Жовтнева) 65; Набережна 10-18, 20-22, 24-38; Освітянська(Радянська) 45А-48, 52-55, 57, 59, 61-62, 64, 66-69, 73, 102; Польова 39; Степова 1, 3-11, 13-17
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-250 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Виноградна 0-13, 17; Гуменюка 6; Комарова 1-4, 9-14, 16-32, 34-49; Курилівська(Жовтнева) 1-3, 5-7, 11А-53, 57-71; Лугова 2-4, 6-11, 14-23, 25-33; Маргелова 17-67; Миру 57-59, 63-66, 68-69, 71-75, 79-92; Молодогвардійська 1-8, 9-12, 14А-22, 34; Набережна 10-18, 20-22, 24-38; Новоселів 1-24; Освітянська(Радянська) 45А-48, 52-55, 57-62, 64-70, 72-106; Польова 24-33, 35-56; Сонячна 2-5, 7-12; Степова 1, 3-11, 13-17; Таврійська 2-10, 12-17, 19, 21-54; Тюленіна 1-11
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 42
Чорнобаївка:
Білі Акації 12-12А, 14-15, 17, 19-21; Визволення 5, 7-8, 41-58, 64-70; Виноградна 1-21; Врожайна 77; Галицька 1-3, 6-12, 14, 18, 22-22А, 24-28, 30-32, 34-38, 40-42А, 44-46; Дружби 1-18, 24, 28-30, 34; Закопна 1-22; Зелена роща 1-12, 14-26; Ковальський 1-9; Консервна 1; Механічна 20, 22, 24, 26; Мостова 1-2Б, 5-32; Набережна 2-43А, 44А-45, 46А-68; Партизанська 1-19; Партизанський 1; Південна 58; Піонерський 1-13, 14А-17, 79; Покровська(Комсомольська) 40, 42-50, 53-98, 100-112, 114-115, 117-122; Робоча 3А, 40-42; Світлий 2; Січня9 1, 3-8, 9А, 10А, 14; Спартаківський 2-11, 13-20; Стадіонна 62, 71, 77, 79-82, 84-84А, 86-88, 90-94, 97, 107-109, 129; Степовий 1-6А; Східна 30, 49; Таврійська 2; Таврійська(Червонофлотська) 1-5, 7, 9-9А, 11, 55-57, 59-63, 66-67, 70-71, 73, 75-79, 83-87А, 90, 92-95, 97, 103-105, 107-108, 110-120, 123-125; Українська(Радянська) 41, 45, 47, 51, 53, 55; Урожайна 54-59, 66-66А, 68, 70-73, 75А-81; Херсонська 51, 53, 54А, 56-71, 73-91; Червонопрапорна(Троїцька) 20-20А, 22-24, 26-29, 31А, 33, 40-57; Чорнобаївська 123, 125, 127, 129-131, 133, 135, 164-172; Шкільний 2; Якірний 2-15; Ярова 1, 5, 13
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 542 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Чорнобаївська 53
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-888 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30
4.10.2019
Херсонські РЕМ Киселівка:
Освітянська(Радянська) 70
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-1 Білозерка з 10:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-798 Л-2 Білозерка з 10:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Барвінок:
1 13-14, 18, 28-35; 2 7; Молодіжна 0-36; Садова 3-13, 16-20
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-246 Білозерка з 09:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Барвінок:
1 13-14, 18, 28-35; 2 7; Молодіжна 0-36; Садова 3-13, 16-20
ЗеленийГай:
Верхня 2, 15; Виноградна 1-3, 5-16, 19-32; Зелена 3-27, 30, 34; не визначено 0; Нижня 21
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-173 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2, 6-10, 11-28, 30-32, 37, 39, 41; Комарова 0, 2-3А, 4А-10, 12-22, 25-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-2, 4-5, 8-10, 12-18, 22; Шкільна 1-1А, 1Д, 2Б-4, 6-13, 15-23, 24А, 26, 28-33, 36-52
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-481 Білозерка з 09:30 по 15:00
Херсонські РЕМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2, 6-10, 11-28, 30-46, 48-61; Вінницька 82-97; Комарова 0, 2-3А, 4А-10, 12-22, 25-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-2, 4-5, 8-10, 12-18, 22; Шкільна 1-1А, 1Д, 2Б-4, 6-13, 15-23, 24А, 26, 28-33, 36-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-11, 13-19, 21-45, 48; Вінницька 1-5, 7-19, 23-52, 54-74, 76-81, 84-95; Гагаріна 0, 2-10, 12-15, 17-26, 28-45, 49-63А; Гастелло 1-3, 5-13, 15-18; Інгулецька 1-8, 9А-14, 16-22; Молодіжна 1-8, 9А-24; Проїздний 1-2, 4-7; Набережна 1-12, 14-40, 42-44, 46-52, 55-58, 61-73, 75-81, 83-92; Нова 1-2, 4-5, 7-13, 15-26, 30; Першотравнева 2-14, 15А-18, 20-22, 23-25, 28, 31-32, 34-38; Прохідний 2-7; Садова 1-5, 7-20, 23; Терешкової 1-11, 13-28
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-25 з 09:30 по 15:00
Херсонські РЕМ Станіслав:
Українська(Комсомольська) 61
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-603 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Овражна (Яружна) 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-893 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
5.10.2019
Херсонські РЕМ Плановые отключения Плановые отключения з 08:00 по 17:00
7.10.2019
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Садове:
Харченка 19А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-574 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Білозерська 29; Дружби 49
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3408 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Киселівка:
Миру 44
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-252 Л-2 Білозерка з 08:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Антонівка:

Антонівська 1А, 2В, 3, 5Б; Довженка 16А, 20-20А, 28А-47, 49-87; Комарова 29-45Б, 47-56; Прикордонна 2-22, 24-39, 41 А-42, 44-62А; Прикордонний 21; Центральна 6, 8

Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-3 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Велетенське:
Дніпровська(МарксаК) 2-10, 12-14, 17, 23А; Зелена 1-3, 5-12; МамкіноїШ 8-10, 15-17, 19, 23, 32; Паркова(Кірова) 1-12; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33; Шкільна(30років Жовтня) 0-1, 4-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Миру 57-59, 63-66, 68-69, 71-75, 79-92; Новоселів 1-24; Освітянська(Радянська) 58, 60, 65, 70, 72-72А, 74-101, 106; Польова 24-33, 35-38, 40-56; Сонячна 2-5, 7-12; Тюленіна 1-11
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-251 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Виноградна 0-13, 17; Гуменюка 6; Комарова 1-4, 9-14, 16-32, 34-49; Курилівська(Жовтнева) 1-3, 5-7, 11А-53, 57-71; Лугова 2-4, 6-11, 14-23, 25-33; Маргелова 17-67; Миру 57-59, 63-66, 68-69, 71-75, 79-92; Молодогвардійська 1-8, 9-12, 14А-22, 34; Набережна 10-18, 20-22, 24-38; Новоселів 1-24; Освітянська(Радянська) 45А-48, 52-55, 57-62, 64-70, 72-106; Польова 24-33, 35-56; Сонячна 2-5, 7-12; Степова 1, 3-11, 13-17; Таврійська 2-10, 12-17, 19, 21-54; Тюленіна 1-11
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Херсон:
Брюллова 3-8; Військове містечко 53, 57; Військове містечко23 56; Крамського 1-11; Левітана 1-12/6; Левітана/Шовкуненка 1/105; Чорноморська 44/103; Шишкіна 3-14; Шишкіна 5; ШовкуненкаО 107-117/2
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-602 2Т Л-15 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Херсон:
Айвазовського 2/55-4/13, 8-16/11, 18/14
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-602 2Т Л-7 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Херсон,Садове:
Партизанська 12-20А; Яружний 2-4
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-694 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Садове:
Харченка 127А
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 762 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Надеждівка:
Набережна 53
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 504 з 09:00 по 16:30
8.10.2019
Херсонські РЕМ Новотягинка:
Степова 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-2 Білозерка з 08:30 по 16:30
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Харченка 21
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-10 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Михайлевського(Кооперативна) 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Киселівка:
Поштова(Леніна) 2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-252 Л-1 Білозерка з 08:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1А, 2В, 3, 5Б; Довженка(Червонофлотська) 16А, 20-20А, 28А-29, 30, 46-47, 49, 51, 55-63, 65-87; Комарова 29-29Б, 31-31Б, 33, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Прикордонна 2, 6-8, 10-12, 14-22, 24-39, 41 А, 44-46, 48-58, 62-62А; Прикордонний 21; Центральна(Будьонного) 6, 8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-3 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Велетенське:
МамкіноїШ 12, 14; Шкільна(30років Жовтня) 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Миру 14А, 41-49, 51-56, 60-62; Молодогвардійська 47а-47Е; Освітянська(Радянська) 50, 56-56А; Польова 0-23, 34; Поштова(Леніна) 2
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-252 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 218
Киселівка:
Амосова 3-8; Гагаріна 1-5, 7-16, 18-19, 21-22, 24-29, 33-39; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Лугова 5; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Миру 3-24, 26-38, 40-49, 51-56, 60-62; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Набережна 1-6А, 8-9; Молодогвардійська 23-43, 45-55; Освітянська(Радянська) 1-11, 14-37, 39-42, 44-44А, 50, 56-56А, 63; Перемоги 1-14, 18; Південна 1-19, 21-33; Польова 0-23, 34; Поштова(Леніна) 1-31; Пушкіна 2-6, 8-9, 12; Садова 1А-12; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Херсонська 0-20; Шевченко 1-6, 8-18; Шкільна 1-12, 14-20
Клапая:
Степова 0-2, 4-20, 25-37, 39-82; Центральна 2, 4-37, 41, 43, 46-49, 51-б/н
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 612 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
БондарчукаС 3-5; 1040 Полку 1, 4; Батумська 1, 2-39; Білозерська 1-69; Військовий 5-18; Горіхова 9-39; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-14, 15А-16, 17А-25, 27-31, 33-42, 43-50, 52-61, 63-76, 78А-91; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Затишна(Фрунзе) 3-21; Зоряна(Комсомольська) 1-8, 10-30, 32; Калинова(Калініна) 1-42; КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2; ЛОДОЧНИЙ ПРИЧАЛ 1; Медвєдєва(Георгія Скадовського) 1-16, 18-40; Миру 1-5, 7-29, 32-42; УкраїнкиЛ 1-31, 33-53; Харченка 2, 4-15А, 21-22; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Михайлевського(Кооперативна) 1-7, 8А-11, 13А-27, 30-57, 58А-79, 81, 83-108, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 121/5-123; Набережна 2-2А, 4, 6-6А, 10, 12, 14-30, 36-48А, 50/2; Поштова 1-13, 15, 17, 19, 21, 27-31; Приозерна 1-20, 22-40; Пушкіна 1-23; Робоча 1-35; Садова 1-18, 20, 22-44, 46А-58; Свободи(МарксаК) 7В, 13-30, 32-40, 42, 44, 46, 48, 52, 90А; Соборна(Будьоного) 1-30, 32-40; Соняшна 2А-30А; Спортивна 1-8, 10-16А; Станіславське 28-35; Торгівельний 2-4; Трояндовий(Колгоспний) 3-10; Ценковського 2-28, 31-36, 38А, 40-50, 61-78А; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
Знам’янка:
не визначено 0, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55-61; Неизвестная 0-2; Східна 0-33
Зорівка:
Комунарів 0-9, 11-б/н; Новоселів 1-8, 10-11, 13-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-13, 15-18; Українська 27; Українська(Радянська) 0-8, 10-35
Надеждівка:
Миру 2-38; Вишнева 1-6, 8-10, 12-14, 16-26, 28-29, 31, 34-37, 39-57; Вінницька 1-21, 23-26, 28-37, 39-72, 74-81, 83-97, 99-101, 103-109; Молодіжна 1-13, 15-25; Набережна 1-25, 27-30, 33, 35-41, 43-58, 62-66, 70-72; Нова 1-12, 13А-19, 21-29, 31-33; Новоселів 1-5, 8; Степова 1-14; Центральна 2-15, 17-41, 43-44, 47-62, 64-68, 69-83
Черешеньки:
Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-4, 6-15, 17; Центральна 1, 5-7
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 “Білозерська” 1Т з 08:30 по 16:00
Херсонські РЕМ Херсон,Садове:
Партизанська 12-20А; Яружний 2-4
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-694 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Дар’ївка:
Садова 23А
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-80 з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Новотягинка:
Молодіжна 1-17; Шевченка 1-6, 9-13, 14-26, 28-29, 31-33, 35-51, 53-56
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Новотягинка:

Молодіжна 1-17; Шевченка 1-29, 31-56

Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
9.10.2019
Херсонські РЕМ Новотягинка:
Степова 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-2 Білозерка з 08:30 по 16:30
Херсонські РЕМ Музиківка:
40років Перемоги 54А, 65-70, 72-74; Травня1 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 20056, 20109, 20110, 20706, 20909, 20979
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-842 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Дніпровське:
Радгоспна 44
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-5 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Дніпровське:
Степова 7
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-52 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Велетенське:
Дніпровська(МарксаК) 2-10, 12-14, 17, 23А; Зелена 1-3, 5-12; МамкіноїШ 8-10, 15-17, 19, 23, 32; Паркова(Кірова) 1-12; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33; Шкільна(30років Жовтня) 0-1, 4-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Виноградна 0-13, 17; Гуменюка 6; Курилівська(Жовтнева) 1-3, 5-7, 11А-53, 57-59, 69-71; Лугова 2-4, 6-11, 14-23, 25-33; Маргелова 17-67; Молодогвардійська 1-8, 9-12, 14А-22, 34; Таврійська 2-10, 12-17, 19, 21-54
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-258 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Виноградна 0-13, 17; Гуменюка 6; Комарова 1-4, 9-14, 16-32, 34-49; Курилівська(Жовтнева) 1-3, 5-7, 11А-53, 57-71; Лугова 2-4, 6-11, 14-23, 25-33; Маргелова 17-67; Миру 57-59, 63-66, 68-69, 71-75, 79-92; Молодогвардійська 1-8, 9-12, 14А-22, 34; Набережна 10-18, 20-22, 24-38; Новоселів 1-24; Освітянська(Радянська) 45А-48, 52-55, 57-62, 64-70, 72-106; Польова 24-33, 35-56; Сонячна 2-5, 7-12; Степова 1, 3-11, 13-17; Таврійська 2-10, 12-17, 19, 21-54; Тюленіна 1-11
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Білі Акації 15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-900 Л-2 Білозерка з 09:00 по 17:00
Херсонські РЕМ Новотягинка:

Молодіжна 1-17; Шевченка 1-29, 31-56

Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
10.10.2019
Херсонські РЕМ Новотягинка:

Молодіжна 1-17; Шевченка 1-29, 31-56

Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Новотягинка:
Степова 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-2 Білозерка з 08:30 по 16:30
Херсонські РЕМ Музиківка:
Березня8 8, 30; Лікарняна 0-1А, 3-4, 6-39; Польова 2-19; Польовий 5-8; Стадіонна 1-4, 9-20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-842 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Велетенське:
МамкіноїШ 12, 14; Шкільна(30років Жовтня) 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Знам’янка:
не визначено 0, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55-61; Неизвестная 0-2; Східна 0-33
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Знам’янка:
не визначено 0, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55-61; Неизвестная 0-2; Східна 0-33
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-9 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2-14; Причальна 5, 10
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3608 з 09:30 по 16:30
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Галицька 10
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 “Чорнобаївська” 2Т з 08:00 по 18:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Південна 47
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 632 з 09:00 по 17:00
11.10.2019
Херсонські РЕМ Новотягинка:

Молодіжна 1-17; Шевченка 1-29, 31-56

Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Новотягинка:
Степова 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-431 Л-2 Білозерка з 08:30 по 16:30
Херсонські РЕМ Музиківка:
Березня8 1, 2-7, 10-19, 21-22, 42, 45
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-842 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Набережна 47А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-804 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Велетенське:
Дніпровська(МарксаК) 2-10, 12-14, 17, 23А; Зелена 1-3, 5-12; МамкіноїШ 8-10, 15-17, 19, 23, 32; Паркова(Кірова) 1-12; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33; Шкільна(30років Жовтня) 0-1, 4-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-1 Білозерка з 10:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 218
Киселівка:
Амосова 3-8; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Молодогвардійська 39-43, 45-47а, 49-55; Набережна 1-6А, 8-9; Освітянська(Радянська) 33, 37, 39-39A, 44-44А, 63; Поштова(Леніна) 1, 3-31; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Шкільна 1-12, 14-20
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-253 Білозерка з 09:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 218
Киселівка:
Амосова 3-8; Гагаріна 1-5, 7-16, 18-19, 21-22, 24-29, 33-39; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Лугова 5; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Миру 3-24, 26-38, 40-49, 51-56, 60-62; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Набережна 1-6А, 8-9; Молодогвардійська 23-43, 45-55; Освітянська(Радянська) 1-11, 14-37, 39-42, 44-44А, 50, 56-56А, 63; Перемоги 1-14, 18; Південна 1-19, 21-33; Польова 0-23, 34; Поштова(Леніна) 1-31; Пушкіна 2-6, 8-9, 12; Садова 1А-12; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Херсонська 0-20; Шевченко 1-6, 8-18; Шкільна 1-12, 14-20
Клапая:
Степова 0-2, 4-20, 25-37, 39-82; Центральна 2, 4-37, 41, 43, 46-49, 51-б/н
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 612 з 09:00 по 12:00
15.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
40років Перемоги 1-11, 13-19, 21-45, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-514 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
30років Перемоги 3-34; Шевченка 156-158, 160, 162, 164
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Миру 3-14, 15-24, 26-38, 40; Освітянська(Радянська) 1-11, 14-32, 34-36, 40-42
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-254 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 218
Киселівка:
Амосова 3-8; Гагаріна 1-5, 7-16, 18-19, 21-22, 24-29, 33-39; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Лугова 5; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Миру 3-24, 26-38, 40-49, 51-56, 60-62; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Набережна 1-6А, 8-9; Молодогвардійська 23-43, 45-55; Освітянська(Радянська) 1-11, 14-37, 39-42, 44-44А, 50, 56-56А, 63; Перемоги 1-14, 18; Південна 1-19, 21-33; Польова 0-23, 34; Поштова(Леніна) 1-31; Пушкіна 2-6, 8-9, 12; Садова 1А-12; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Херсонська 0-20; Шевченко 1-6, 8-18; Шкільна 1-12, 14-20
Клапая:
Степова 0-2, 4-20, 25-37, 39-82; Центральна 2, 4-37, 41, 43, 46-49, 51-б/н
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 612 з 09:00 по 12:00
16.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
40років Перемоги 1-11, 13-19, 21-45, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-514 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Шевченка 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-136, 138, 140, 141-155
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
30років Перемоги 3-34; Шевченка 156-158, 160, 162, 164
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Надеждівка:
Молодіжна 1-13, 15-25; Степова 1-14
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-321 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Знам’янка:
не визначено 0, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55-61; Неизвестная 0-2; Східна 0-33
Надеждівка:
Вишнева 1-6, 8-10, 12-14, 16-26, 28-29, 31, 34-37, 39-57; Вінницька 1-21, 23-26, 28-37, 39-72, 74-81, 83-97, 99-101, 103-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-13, 15-25; Набережна 1-25, 27-30, 33, 35-41, 43-58, 62-66, 70-72; Нова 1-12, 13А-19, 21-29, 31-33; Новоселів 1-5, 8; Степова 1-14; Центральна 2-15, 17-41, 43-44, 47-62, 64-68, 69-83
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-7 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
Гагаріна 3-37; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 98-147, 148-150, 152, 154-164, 166-174, 176-190, 192-196, 198-201, 203-217, 219, 221-222, 224-225, 227, 230-232; Київська(Жовтнева) 1-57; Лікарняний 3-17; Михайлевського(Кооперативна) 108А, 110, 112, 116, 118, 124А, 128, 130-137, 138Б-143, 145-146, 148-156, 158-168, 170-183, 185-192, 194-196, 198-211, 213-215, 217-235, 238, 240-241, 243-255, 259-287, 291-295; Набережна 1, 3, 5-5А, 11, 13, 34, 52-60, 64, 68-88, 92-130А; Пушкіна 118, 128, 134, 136а, 140, 150; Свободи(МарксаК) 9, 91-99, 101-110, 111А-133, 134А-145, 146-148, 150-153, 155-156, 159-177, 179-181, 183-189, 191-193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245; Соборна(Будьоного) 31, 41-43; Степова 1-3А, 8-38, 42-68; Суворова 3-19, 20-22, 24-41; Тайгова 1-21; Торгівельний 11А-28А; Трояндовий(Колгоспний) 15-24, 29; Українська(Свердлова) 25; Фестивальна 0-25, 27-46, 48; ФранкаІ 1-30, 33-63; Чаленко 6; Шевченка 121/37; Ювілейна 3-7
Дніпровське:
Радгоспна 1-23, 25-48; Садова 1-9; Спортивна 1-14; Степова 1-26, 28-33, 37-39; Білозерське 1-52; Будівельників 2-9; Виноградна 1-48, 51-66; Вишнева 7-25-27; Глинище 2, 4-16; Горіхова 1-12; Золотухіна 1-67; Молодіжна 2-21; Набережна 1-42, 46-48; Центральна 3-26, 28-53; Янтарна 1А-56
Ромашкове:
Піонерський 0; Абрикосова 0-5; Виноградна 2-36; Горіхова 0; Квіткова 4-10; Молодіжна 1-11, 13-22; Садова 4-6, 10-12; Степова 1-9; Фестивальна 1-5, 12; Центральна 1-25
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 “Батумская” з 08:30 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
Білозерська 12
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-983 Л-2 з 09:00 по 16:30
17.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
40років Перемоги 1-11, 13-19, 21-45, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-514 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Шевченка 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-136, 138, 140, 141-155
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
30років Перемоги 3-34; Шевченка 156-158, 160, 162, 164
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Молодецьке:
Канальна 0-1, 3-13, 17-30, 35-40
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-293 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Молодецьке:
Канальна 0-13, 17-30, 35-42; Молодіжна 2-21; неизвестная 0; Степова 0-17, 19-29; Центральна 0-19
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-67 з 09:00 по 12:00
18.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
40років Перемоги 1-11, 13-19, 21-45, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-514 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські РЕМ Білозерка:
Шевченка 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-136, 138, 140, 141-155
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Білозерка з 10:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
30років Перемоги 3-34; Шевченка 156-158, 160, 162, 164
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Білозерка з 10:00 по 15:00
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Березня8 1-2, 4-24; Вінницька 1-2, 4-5, 7-12, 14а-19; МарксаК 65, 66-78, 80-84, 88-90; Херсонське 12-21; Шевченка 25, 27-40, 42-44
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-700 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Березня8 1-2, 4-24; Вінницька 1-2, 4-5, 7-12, 14-19; Гагаріна 1-18; Дружби(Радянська) 1-4, 6-9, 11; МарксаК 1-19, 22, 24-27, 29-58, 61-78, 80-84, 88-90; Мартьянова 1, 5-11; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-5, 8-14, 15-27, 29-39А, 41-78; Набережна1 1А-2, 5-6, 8-12А, 14, 17-18А, 21, 24-27А, 29-31А; Набережна2 2-3, 5, 7-19; Нова 1-6, 8-14, 16-22, 24-28, 30-40; Перепелиці 1А-7; Паризької Комуни 1, 3-11, 13-36, 39; Рибальська(Рибацька) 1-2, 4, 6-23, 25-35, 38; Садова 1-4, 6-7 Б, 9-19, 21-38; Світла 16А-18, 22-28; Соборна(60років Жовтня) 1-16, 19-20; Тарасенка 1-22; УкраїнкиЛ 1А-6, 20; Українська 1, 3-8, 10-14, 17-18, 20А, 22-23, 26 А-27, 29, 31-44, 46-48; Херсонське 1-29; Центральна 60; Центральна(Леніна) 2, 4-11, 14-19, 21-24, 26-30, 32-41, 43-57А, 59-65, 68-86А, 88-98, 100, 102, 104; Шевченка 1-7, 9-12, 14-25, 27-40, 42-44
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 522 з 09:00 по 12:00
21.10.2019
Херсонські РЕМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-3, 5; Інгулецька 14-16, 22-23; Меліораторів 1-8, 12-22; Набережна 0-5; Набережний 6; Річна 118; Полтавська 73, 75, 79, 83-98
Микільське:
40років Перемоги 2-14; Вишнева(Тельмана) 1-16; Гагаріна 1-9, 12-39, 41-52; Героїв Плахотників(Радянська) 1-11, 13-18, 20-28, 30-50, 54-66; Затишна(Петровського) 1-7, 9-18, 20-30, 31А-33, 37-47; Івана Франка(Ворошилова) 1-17, 19-57; МалюгиС 1-14; Микільський 1А-4; Мирний 2-14; Миру 1-14, 16, 18-48; Молодіжна 1-37; Новий 1-7; Одеса-Мелітополь,121км. 0; Партизанська 1-42; Першотравнева 1А-7, 9-11, 13, 16-17, 19-29, 33; Підпільна 1-21, 26-29; Прогресивна(Фрунзе) 1-4, 6-7, 9-10, 12-21, 23-47; Профспілкова 1-2, 4-12; Репринська(50років Жовтня) 1-8, 9-18; Свято-Троїцька(Ленінградська) 1-8, 12-14, 18; Слобідська(Леніна) 1-9, 11-15, 17, 18А-19, 20, 22-34, 36-40Б, 43-60, 63А-81, 83-93, 95-124, 127-137, 140-144, 146-181; Слов’янська(Комсомольська) 1-10, 11А-13, 15-30; Степова 1-4, 6А-10, 14-16, 18-30, 34; СТ “ОВОЩЕВИК” 1-ЫЙ УЧАСТОК; Суворова 1-16; Українська 1-11, 13-15, 17-68, 72-б/н; Українського козацтва(Чапаєва) 1, 3-6, 8-12А, 17-25, 28-46А; Футбольна(Піонерська) 1-4А, 6-7, 14-16; Херсонська 1-2А, 4-6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-23, 26-46А, 50-68; Черкаська 1-2, 5-8А, 10-12, 15-29, 31-34, 36-40, 42А; Чкалова 1-32
с/р Микільська:
(за межами населеного пункту) б/н
Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 556 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Широка Балка:
МарксаК 48А; Набережна1 1А-2, 5; Українська 1, 3-8, 10, 12, 14, 18, 20А, 22, 26 А; Центральна(Леніна) 64, 65, 68
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-719 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Вінницька 14; Гагаріна 1-2; МарксаК 43, 46-58, 61-64, 65А; Мартьянова 1, 5-11; Набережна1 1А-2, 5; Набережна2 2-3, 7-8; Перепелиці 1А-7; Рибальська(Рибацька) 1-2, 4, 6-23, 25-35, 38; Світла 16А-18, 22-28; УкраїнкиЛ 1А-6, 20; Українська 1, 3-8, 10-14, 17-18, 20А, 22-23, 26 А-27, 29, 31-44, 46-48; Центральна 60; Центральна(Леніна) 2, 4-11, 14-19, 21-24, 26-30, 32-41, 43-57А, 59-65, 68-70
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-103 з 09:00 по 12:00
Херсонські РЕМ Мірошниківка:
Берінгівська 0-2; Магаданська 6; Неизвестная 0; Центральна 0; Шахтна 2, 13-15
Музиківка:
Берегова 15; Магаданська 10; Шахтна 9
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-946 Білозерка з 09:30 по 16:00
Херсонські РЕМ Мірошниківка:
Берінгівська 0-2; Зелена 20-Б/Н; Магаданська 6-23; МазепиГ 1-4; Мірошниківська 24-б/н; Неизвестная 0; Сонячна 2; Центральна 0; Шахтна 2-15
Музиківка:
Берегова 15; Берінговська 7; Кар’єрна 7; Магаданська 10; Механічна 27; Мірошниківська 65; Набережна 0; Шахтна 9
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 781 з 09:30 по 13:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
БондарчукаС 3-5; 1040 Полку 1, 4; Батумська 1, 2-39; Білозерська 1-69; Військовий 5-18; Горіхова 9-39; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-14, 15А-16, 17А-25, 27-31, 33-42, 43-50, 52-61, 63-76, 78А-91; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Затишна(Фрунзе) 3-21; Зоряна(Комсомольська) 1-8, 10-30, 32; Калинова(Калініна) 1-42; КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2; ЛОДОЧНИЙ ПРИЧАЛ 1; Медвєдєва(Георгія Скадовського) 1-16, 18-40; Миру 1-5, 7-29, 32-42; УкраїнкиЛ 1-31, 33-53; Харченка 2, 4-15А, 21-22; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Михайлевського(Кооперативна) 1-7, 8А-11, 13А-27, 30-57, 58А-79, 81, 83-108, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 121/5-123; Набережна 2-2А, 4, 6-6А, 10, 12, 14-30, 36-48А, 50/2; Поштова 1-13, 15, 17, 19, 21, 27-31; Приозерна 1-20, 22-40; Пушкіна 1-23; Робоча 1-35; Садова 1-18, 20, 22-44, 46А-58; Свободи(МарксаК) 7В, 13-30, 32-40, 42, 44, 46, 48, 52, 90А; Соборна(Будьоного) 1-30, 32-40; Соняшна 2А-30А; Спортивна 1-8, 10-16А; Станіславське 28-35; Торгівельний 2-4; Трояндовий(Колгоспний) 3-10; Ценковського 2-28, 31-36, 38А, 40-50, 61-78А; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
Знам’янка:
не визначено 0, 13-20, 27; Незалежна 59; Незалежності 2-2А, 10-38, 46, 55-61; Неизвестная 0-2; Східна 0-33
Зорівка:
Комунарів 0-9, 11-б/н; Новоселів 1-8, 10-11, 13-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-13, 15-18; Українська 27; Українська(Радянська) 0-8, 10-35
Надеждівка:
Миру 2-38; Вишнева 1-6, 8-10, 12-14, 16-26, 28-29, 31, 34-37, 39-57; Вінницька 1-21, 23-26, 28-37, 39-72, 74-81, 83-97, 99-101, 103-109; Молодіжна 1-13, 15-25; Набережна 1-25, 27-30, 33, 35-41, 43-58, 62-66, 70-72; Нова 1-12, 13А-19, 21-29, 31-33; Новоселів 1-5, 8; Степова 1-14; Центральна 2-15, 17-41, 43-44, 47-62, 64-68, 69-83
Черешеньки:
Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-4, 6-15, 17; Центральна 1, 5-7
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 “Білозерська” 1Т з 08:30 по 16:00
22.10.2019
Херсонські РЕМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-3, 5; Інгулецька 14-16, 22-23; Меліораторів 1-8, 12-22; Набережна 0-5; Набережний 6; Річна 118; Полтавська 73, 75, 79, 83-98
Микільське:
40років Перемоги 2-14; Вишнева(Тельмана) 1-16; Гагаріна 1-9, 12-39, 41-52; Героїв Плахотників(Радянська) 1-11, 13-18, 20-28, 30-50, 54-66; Затишна(Петровського) 1-7, 9-18, 20-30, 31А-33, 37-47; Івана Франка(Ворошилова) 1-17, 19-57; МалюгиС 1-14; Микільський 1А-4; Мирний 2-14; Миру 1-14, 16, 18-48; Молодіжна 1-37; Новий 1-7; Одеса-Мелітополь,121км. 0; Партизанська 1-42; Першотравнева 1А-7, 9-11, 13, 16-17, 19-29, 33; Підпільна 1-21, 26-29; Прогресивна(Фрунзе) 1-4, 6-7, 9-10, 12-21, 23-47; Профспілкова 1-2, 4-12; Репринська(50років Жовтня) 1-8, 9-18; Свято-Троїцька(Ленінградська) 1-8, 12-14, 18; Слобідська(Леніна) 1-9, 11-15, 17, 18А-19, 20, 22-34, 36-40Б, 43-60, 63А-81, 83-93, 95-124, 127-137, 140-144, 146-181; Слов’янська(Комсомольська) 1-10, 11А-13, 15-30; Степова 1-4, 6А-10, 14-16, 18-30, 34; СТ “ОВОЩЕВИК” 1-ЫЙ УЧАСТОК; Суворова 1-16; Українська 1-11, 13-15, 17-68, 72-б/н; Українського козацтва(Чапаєва) 1, 3-6, 8-12А, 17-25, 28-46А; Футбольна(Піонерська) 1-4А, 6-7, 14-16; Херсонська 1-2А, 4-6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-23, 26-46А, 50-68; Черкаська 1-2, 5-8А, 10-12, 15-29, 31-34, 36-40, 42А; Чкалова 1-32
с/р Микільська:
(за межами населеного пункту) б/н
Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 556 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Киселівка:
Гагаріна 1-5, 7-16, 18-19, 21-22, 24-29, 33-39; Лугова 5; Молодогвардійська 23-39; Перемоги 1-14, 18; Південна 1-19, 21-33; Пушкіна 2-6, 8-9, 12; Садова 1А-12; Херсонська 0-20; Шевченко 1-6, 8-18
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-257 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 218
Киселівка:
Амосова 3-8; Гагаріна 1-5, 7-16, 18-19, 21-22, 24-29, 33-39; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Лугова 5; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Миру 3-24, 26-38, 40-49, 51-56, 60-62; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Набережна 1-6А, 8-9; Молодогвардійська 23-43, 45-55; Освітянська(Радянська) 1-11, 14-37, 39-42, 44-44А, 50, 56-56А, 63; Перемоги 1-14, 18; Південна 1-19, 21-33; Польова 0-23, 34; Поштова(Леніна) 1-31; Пушкіна 2-6, 8-9, 12; Садова 1А-12; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Херсонська 0-20; Шевченко 1-6, 8-18; Шкільна 1-12, 14-20
Клапая:
Степова 0-2, 4-20, 25-37, 39-82; Центральна 2, 4-37, 41, 43, 46-49, 51-б/н
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 612 з 09:00 по 12:00
23.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-541 А Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Станіслав:
Берегова 1, 3, 6, 11, 13, 17, 19, 23, 29-30, 33-35, 45-46, 48-50, 57; Соборна(Жовтневої революції) 111-111А, 115; Стадіонна 23, 35-39; Шевченка 1А-10, 12-14
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-616 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Станіслав:
200років Станіславу 40, 44, 46, 48-50, 52, 54-58, 60-69, 71-90, 92-93, 95-97А, 99, 101-129, 133-149; 40років Перемоги 2А-3, 5-6, 9-15, 17, 19, 22-27, 29-52, 56-62, 64-66, 68-90; Берегова 1, 3, 6, 11, 13, 17, 19, 23, 29-35, 45-46, 48-50, 57; Бригиди 1-7; Вінницька 1-13, 15-37, 40-46; Гагаріна 1-11; Миру(25з’їзду КПРС) 1-37, 39-49, 51-74; Південна(Радгоспна) 1, 3-23, 25-40; Профспілковий 1-2; Соборна(Жовтневої революції) 1, 3, 5-11, 13-20, 22-32, 34-44, 47, 49-50, 52, 54-62, 64-70, 73-77, 78, 111-111А, 115; Стадіонна 23, 35-39; УкраїнкиЛ 1-2, 4, 6-14, 15-25, 27, 29-43; Херсонська(МарксаК) 1, 3-6, 8-13, 15-17, 19-20; Шевченка 1А-10, 12-14, 16-17, 19, 21-30, 33, 35-39, 41-42, 44-51, 53, 55, 57, 59
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 565 з 09:00 по 12:00
24.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-541 А Білозерка з 09:00 по 16:00
25.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-541 А Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Музиківка:
Ангарна 1-16, 18-33; КарлаВ 2-23; Київська 1-2, 4, 6, 8-15, 16-29, 31-33, 35-48, 50, 56; Піонерська 1-5, 7-24, 26-29; Пролетарська 0; Степова 1-3, 6-22, 23А, 25, 27А-39, 41-44, 46, 48-51, 55, 63
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-845 Білозерка з 09:30 по 15:00
Херсонські РЕМ Музиківка:
Ангарна 1-16, 18-33; Кар’єрна 0-13, 15-31; КарлаВ 2-23; Київська 1-2, 4, 6, 8-15, 16-29, 31-33, 35-48, 50, 56; Кільцева 1; Лікарняна 5; Магазинна 1; Піонерська 1-5, 7-24, 26-29; Польова 28; Пролетарська 0-8, 10-24, 30-35, 47; Пролетарська2 9-27; Степова 1-3, 6-22, 23А, 25, 27А-39, 41-44, 46, 48-51, 55, 63; Херсонська 1А-8, 10-18, 20-22, 24-25, 27-28, 30-41, 44-52, 56-74; ХерсонськаІІ 1А
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 788 з 09:30 по 15:00
28.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-541 А Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Банний 2; Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44, 70-78; Князєва 4, 6-12, 15, 17-37, 40-41, 43-50, 51А-58, 60-99; Колгоспний 1-4, 6-14; Мельнична 1-28, 30-32, 34-35, 37-48А, 50-52, 54, 56, 60, 62-80; Молодіжна 3-50; Нова 2-5, 7, 9-11, 13-24, 26-28, 30-53, 56-59, 61-70, 72-97; Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48; Поперечна 2-23, 27-33; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; Степова 2, 4-5, 7-19, 21, 24-30, 33, 35-45; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52, 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 1-3, 6-6А, 8-27, 30-38, 40-42, 44, 46-47, 49-52, 54-77, 80-86, 88-100; Шевченко 2-14, 18-24; Шкільна 1-2, 4-12, 15-16, 18-21, 23-24, 26-37, 40-52, 55-58, 60-63, 65-72, 75-91
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 573 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 70-78; Колгоспний 1-4, 6-14; Поперечна 2-23, 27-29; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; ХарькоД 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 92, 94, 97, 100; Шевченко 2-14, 18-24
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-789 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0-26, 28-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-37, 39-111, 115-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1, 2-49, 51-126, 130-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-22, 25-28, 30-38, 39-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-11, 13-43, 46-52; Таврійський 1-6; Українська 1-14, 15-19; Урожайна(Жовтнева) 51, 53-101; Херсонська 1-16
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:30 по 16:00
29.10.2019
Херсонські РЕМ Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-541 А Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 70-78; Колгоспний 1-4, 6-14; Поперечна 2-23, 27-29; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; ХарькоД 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 92, 94, 97, 100; Шевченко 2-14, 18-24
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-789 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Музиківка:
Набережна 3
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-865 Білозерка з 09:30 по 16:30
30.10.2019
Херсонські РЕМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-3, 5; Інгулецька 14-16, 22-23; Меліораторів 1-8, 12-22; Набережна 0-5; Набережний 6; Річна 118; Полтавська 73, 75, 79, 83-98
Микільське:
40років Перемоги 2-14; Вишнева(Тельмана) 1-16; Гагаріна 1-9, 12-39, 41-52; Героїв Плахотників(Радянська) 1-11, 13-18, 20-28, 30-50, 54-66; Затишна(Петровського) 1-7, 9-18, 20-30, 31А-33, 37-47; Івана Франка(Ворошилова) 1-17, 19-57; МалюгиС 1-14; Микільський 1А-4; Мирний 2-14; Миру 1-14, 16, 18-48; Молодіжна 1-37; Новий 1-7; Одеса-Мелітополь,121км. 0; Партизанська 1-42; Першотравнева 1А-7, 9-11, 13, 16-17, 19-29, 33; Підпільна 1-21, 26-29; Прогресивна(Фрунзе) 1-4, 6-7, 9-10, 12-21, 23-47; Профспілкова 1-2, 4-12; Репринська(50років Жовтня) 1-8, 9-18; Свято-Троїцька(Ленінградська) 1-8, 12-14, 18; Слобідська(Леніна) 1-9, 11-15, 17, 18А-19, 20, 22-34, 36-40Б, 43-60, 63А-81, 83-93, 95-124, 127-137, 140-144, 146-181; Слов’янська(Комсомольська) 1-10, 11А-13, 15-30; Степова 1-4, 6А-10, 14-16, 18-30, 34; СТ “ОВОЩЕВИК” 1-ЫЙ УЧАСТОК; Суворова 1-16; Українська 1-11, 13-15, 17-68, 72-б/н; Українського козацтва(Чапаєва) 1, 3-6, 8-12А, 17-25, 28-46А; Футбольна(Піонерська) 1-4А, 6-7, 14-16; Херсонська 1-2А, 4-6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-23, 26-46А, 50-68; Черкаська 1-2, 5-8А, 10-12, 15-29, 31-34, 36-40, 42А; Чкалова 1-32
с/р Микільська:
(за межами населеного пункту) б/н
Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 556 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Банний 2; Гагаріна 1-12, 14, 17-26, 29-31, 34-41, 44, 70-78; Князєва 4, 6-12, 15, 17-37, 40-41, 43-50, 51А-58, 60-99; Колгоспний 1-4, 6-14; Мельнична 1-28, 30-32, 34-35, 37-48А, 50-52, 54, 56, 60, 62-80; Молодіжна 3-50; Нова 2-5, 7, 9-11, 13-24, 26-28, 30-53, 56-59, 61-70, 72-97; Перемоги 1, 3, 5-10, 13-25, 27-38, 40-48; Поперечна 2-23, 27-33; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; Степова 2, 4-5, 7-19, 21, 24-30, 33, 35-45; ХарькоД 3, 5-12, 14-25, 27-33, 35-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52, 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 1-3, 6-6А, 8-27, 30-38, 40-42, 44, 46-47, 49-52, 54-77, 80-86, 88-100; Шевченко 2-14, 18-24; Шкільна 1-2, 4-12, 15-16, 18-21, 23-24, 26-37, 40-52, 55-58, 60-63, 65-72, 75-91
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 573 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 70-78; Колгоспний 1-4, 6-14; Поперечна 2-23, 27-29; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; ХарькоД 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 92, 94, 97, 100; Шевченко 2-14, 18-24
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-789 Білозерка з 09:00 по 16:00
31.10.2019
Херсонські РЕМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-3, 5; Інгулецька 14-16, 22-23; Меліораторів 1-8, 12-22; Набережна 0-5; Набережний 6; Річна 118; Полтавська 73, 75, 79, 83-98
Микільське:
40років Перемоги 2-14; Вишнева(Тельмана) 1-16; Гагаріна 1-9, 12-39, 41-52; Героїв Плахотників(Радянська) 1-11, 13-18, 20-28, 30-50, 54-66; Затишна(Петровського) 1-7, 9-18, 20-30, 31А-33, 37-47; Івана Франка(Ворошилова) 1-17, 19-57; МалюгиС 1-14; Микільський 1А-4; Мирний 2-14; Миру 1-14, 16, 18-48; Молодіжна 1-37; Новий 1-7; Одеса-Мелітополь,121км. 0; Партизанська 1-42; Першотравнева 1А-7, 9-11, 13, 16-17, 19-29, 33; Підпільна 1-21, 26-29; Прогресивна(Фрунзе) 1-4, 6-7, 9-10, 12-21, 23-47; Профспілкова 1-2, 4-12; Репринська(50років Жовтня) 1-8, 9-18; Свято-Троїцька(Ленінградська) 1-8, 12-14, 18; Слобідська(Леніна) 1-9, 11-15, 17, 18А-19, 20, 22-34, 36-40Б, 43-60, 63А-81, 83-93, 95-124, 127-137, 140-144, 146-181; Слов’янська(Комсомольська) 1-10, 11А-13, 15-30; Степова 1-4, 6А-10, 14-16, 18-30, 34; СТ “ОВОЩЕВИК” 1-ЫЙ УЧАСТОК; Суворова 1-16; Українська 1-11, 13-15, 17-68, 72-б/н; Українського козацтва(Чапаєва) 1, 3-6, 8-12А, 17-25, 28-46А; Футбольна(Піонерська) 1-4А, 6-7, 14-16; Херсонська 1-2А, 4-6, 8-10, 12-13, 15-17, 19-23, 26-46А, 50-68; Черкаська 1-2, 5-8А, 10-12, 15-29, 31-34, 36-40, 42А; Чкалова 1-32
с/р Микільська:
(за межами населеного пункту) б/н
Федорівка:
СТ “Заріччя” 77-83
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 556 з 09:00 по 16:00
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Гагаріна 70-78; Колгоспний 1-4, 6-14; Поперечна 2-23, 27-29; Приозерна 1-7, 9-10, 12; Робоча 1-22, 24-32; Садова 1-14, 16-24; ХарькоД 59, 67, 80А, 84-90, 94-96; Центральна(Комсомольська) 92, 94, 97, 100; Шевченко 2-14, 18-24
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-789 Білозерка з 09:00 по 16:00

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info