3.9 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Увага! Фінансові можливості для ОСББ

Шановні  голови та мешканці ОСББ!

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» , що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України.

Такі заходи сприятимуть позитивним змінам у споживанні енергії, а також підсилять енергетичну незалежність країни. ПРООН надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проекту, який триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.

Гранти Фонду енергоефективності надаються ОСББ на безповоротній основі та можуть покривати до 70% вартості енергоефективних проектів  багатоквартирних будинках. Це включає додатковий грант у розмірі 20% для перших 300 заявок ОСББ.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням http://www.houses.in.ua/registration/ 

Питання щодо участі в проекті можна задати регіональній координаторці в Херсонській області Есмі Умеровій (тел. (050) 384 21 45, електронна пошта esma.umerova@undp.org)

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info