Усиновлені діти з України, які знаходяться за кордоном, можуть отримати фінансову допомогу

0
138

Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше неповнолітніх дітей, які наразі перебувають за кордоном, можуть отримати виплати.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Кошти виплачують законним представникам дітей, які знаходяться у всіх областях України, крім ТОТ та зони активних і можливих бойових дій.
25 тисяч гривень отримує особа, до сім’ї якої були влаштовані діти, що зараз живуть у Польщі та інших країнах Східної Європи (Болгарія, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина, Чехія тощо).
35 тисяч гривень надають особі, до сім’ї якої були влаштовані неповнолітні, що на момент звернення перебувають у Німеччині й інших країнах Західної та Північної Європи (Австрія, Бельгія, Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Франція, Греція, Іспанія, Італія, Хорватія, Данія, Норвегія, Швеція, Латвія, Литва, Естонія тощо).
40 тисяч гривень виплачують особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що перебувають у Туреччині, Грузії, Вірменії, Азербайджані та інших країнах.
Для того, щоб стати учасником програми, необхідно:
1. Звернутись до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування.
2. Відповідні служби направляють офіційний лист-звернення щодо надання виплат на електронну пошту: office@sos-ukraine.org.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь