USAID передала Білозерській громаді пальне для генераторів

0
171

Білозерська громада отримала пальне від міжнародних донорів. Допомога передбачена для безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, сховищ та пунктів незламності.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.

Генератори від програми USAID громада отримала ще у січні. Обладнання встановили у місцевих укриттях. Генератори привезли до Білозерщини в межах проекту агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”. Днями Білозерська громада отримала від USAID бензин та дизельне пальне.

  • До Дар’ївської громади привезли 500 тонн вугілля. Допомогу надав Благодійний фонд “Ранок відродження”. Паливні матеріали отримають 240 родин.
  •  Білозерська громада отримала 17 насосів з перетворювачами для свердловин. Громаді надали обладнання в межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Програму реалізує компанія Глобал Комьюнітіз (Global Communities).
  • До Інгульця Дар’ївської громади доставили 100 будівельних наборів. Допомогу привезли волонтери гуманітарного центру “Проліска Херсон” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь