6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Уряд встановив нові COVID- обмеження

  • 
    
    <hr>
    
    

Нові карантинні обмеження значно «полегшать життя» COVID-вакцинованим та тим, хто зробив вже хоча б одне щеплення проти коронавірусу.

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

“Запропоновані нами зміни – це можливість стримувати епідемічну ситуацію та зберігати економічну активність країни. Ми говоримо про те, що сьогодні є можливість вакцинуватися та бути захищеним у кожного, наявної вакцини для цього достатньо. Додатково в нас чітко визначені щотижневі кількості поставок вакцин до кінця цього року. Ми дозволили навіть вибирати, якою вакциною щепитися, чого немає  у більшості країн”, – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Згідно ухваленим змінам, COVID-сертифікат матиме дві опції – «жовту» та «зелену» та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” – про повний курс.

Жовта та помаранчева зони передбачатимуть роботу освітніх закладів за умови, що 80% персоналу буде щеплено принаймні однією дозою. У червоній зоні можна працювати культурним, розважальним закладам, ТРЦ, закладам громадського харчування, ринкам, спортзалам та басейнам при наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів “зеленого” COVID-сертифікату.

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info