Уряд відклав нововведення щодо виплат ВПО

0
223

Кабінет міністрів України відтермінував нововведення щодо призначення допомоги ВПО на сім’ю до 1 листопада 2023 року.

Про це у телеграмі повідомляє Мінреінтеграції.

«В середині липня Кабмін змінив правила щодо надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Згідно з цими змінами, за оформленням допомоги на проживання має звертатись одна особа від всієї сімʼї, а не кожен член сімʼї окремо. Ці нововведення мали набути чинності з 1 серпня 2023 року і стосувалися внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за допомогою, – йдеться у повідомленні.

Але Уряд відтермінував введення в дію цієї новації до 1 листопада 2023 року.

У липні Кабінет Міністрів запровадив зміни у порядку призначення виплат для переселенців. Уряд продовжив надавати допомогу ВПО з 1 серпня ще на шість місяців. Однак з 1 серпня виплати не продовжуються тим переселенцям, які повернулися додому. Також не виплачуватимуть гроші людям, які перебувають за кордоном понад 30 календарних днів поспіль без обґрунтованих причин.

• Вища рада правосуддя ухвалила рішення відтермінувати початок відновлення роботи Білозерського районного суду Херсонської області до 1 вересня 2023 року.
• Населені пункти Херсонщини, розташовані вздовж лінії фронту, включені до переліку таких, де ведуться бойові дії. У Херсонському районі – це Херсонська, Білозерська, Станіславська громада, а також села Новотягинка, Іванівка, Микільське, Понятівка, Токарівка та Чорнобаївка.
• Як повідомляє Херсонська ОВА, триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора, 31 липня, мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 4485 буханок хліба, 8460 літрів питної води, 200 літрів палива та інше.

Фото:today.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь