20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Уряд рекомендував місцевому самоврядуванню утворити молодіжні центри, для розвитку молодіжної інфраструктури.

 Білозерка.info

Уряд затвердив Типові положення про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі, що сприятиме розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Рішенням рекомендовано органам місцевого самоврядування утворити з урахуванням соціальних потреб молодіжні центри та забезпечити організацію їх діяльності. Також документом визначено завдання Мінмолодьспорту в шестимісячний строк розробити та затвердити примірні штатні нормативи та розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів умови оплати праці працівників молодіжного центру.

Нагадаємо, що розроблення Типового положення про молодіжний центр, створення доступної молодіжної інфраструктури для навчання, самореалізації та змістовного дозвілля молоді передбачено Планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік.

ПОСТАНОВА
від 20 грудня 2017 р. № 1014
Київ

Про затвердження типових положень про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі

Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

       Типове положення про молодіжний центр;

       Типове положення про експертну раду при молодіжному центрі.

  1. Рекомендувати:

органам місцевого самоврядування утворити з урахуванням соціальних потреб молодіжні центри та забезпечити організацію їх діяльності;

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування включити проекти та заходи, що реалізуються та здійснюються молодіжними центрами, до місцевих програм реалізації державної молодіжної політики.

  1. Міністерству молоді та спорту в шестимісячний строк:

розробити та затвердити в установленому порядку за погодженням з Міністерством фінансів примірні штатні нормативи;

розробити в установленому порядку за погодженням з Міністерством соціальної політики і Міністерством фінансів та подати на розгляд Кабінету Міністрів України умови оплати праці працівників молодіжного центру.

Прем’єр-міністр України                               В. ГРОЙСМАН

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info