3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Уряд підвищить мінімальну заробітну плату, – Марина Лазебна

На виконання доручення Президента України Уряд винайшов ресурси для того, щоб підвищити мінімальну заробітну плату вже з 1-го вересня цього року. Про це повідомила Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна.

“Перш за все, підвищення мінімальної заробітної плати – це підвищення рівня життя наших громадян, це боротьба з бідністю та нерівністю за статками у суспільстві, а також детінізація зарплат у конвертах. Підвищення мінімальної зарплати вже з 1-го вересня дозволить збільшити надходження до пенсійного та інших страхових фондів на 1 млрд грн”, – розповіла Марина Лазебна.

За її словами, в Уряді вже сплановано графік підвищення мінімальної заробітної плати: 

  • З 1-го вересня 2020 року до 5 тис. грн;

  • З 1-го січня 2021 року – 6 тис. грн;

  • З 1-го липня 2021 року – 6,5 тис. грн.

“Підвищення мінімальної заробітної плати – це не тільки про подолання бідності, а й про добробут наших людей. Вважаю, що на сьогодні є економічні розрахунки та підстави, і це підвищення дасть позитивний ефект для економіки нашої держави. Таке зростання в умовах скорочення імпорту має забезпечити збільшення споживання саме української продукції. Це матиме й позитивний ефект для бізнесу”, – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Джерело: Херсонська ОДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info