28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Урок мужності з воїнами АТО

 Білозерка.info

6 грудня, у День Збройних Сил України, у Східненській ЗОШ відбулася зворушлива зустріч учнів та педагогів з односельцями-воїнами АТО Григорієм Вареницею, Сергієм Раком та Володимиром Цвігуном. 

Свято супроводжувалося презентацією. Зі сльозами на очах учасники зустрічі переглянули відеоролики воєнних подій на Сході, на яких серед героїчних бійців упізнали і випускників нашої школи.

Запрошені воїни розповідали про свої бойові будні, життя між боями, солдатську єдність, справжню дружбу. Розвідник Сергій Рак і морський піхотинець Володимир Цвігун розповіли юнакам про необхідність дбати про своє фізичне здоров’я і морально готувати себе до служби. Танкіст Григорій Варениця, син якого Назар обрав професію військового і навчається на першому курсі військової академії, порадив налягати на навчання і розповів цікаву історію про свого «бойового друга» собаку. 

Ці люди сильної волі, міцного характеру, справжні патріоти показали, що не тільки на словах можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. 

Наприкінці зустрічі, яку можна назвати уроком мужності, юнаки 9-11 класів разом із гостями створили колажі «Наші мрії збуваються», ключовими малюнками і словами яких було прагнення миру.

Аліна Місюра, директор Східненської ЗОШ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info