18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Урочисті святкування з нагоди Дня вчителя

 Білозерка.info
Щорічно, в першу неділю жовтня, всі освітяни відзначають своє професійне свято – День вчителя. Напередодні, в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Білозерський район. В середу, 03 жовтня у районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди дня працівників освіти: патріотично, піднесено, хвилююче і поетично. На святі говорили про педагогічну районну сім’ю: дружню, сформовану, яка сьогодні здатна постояти сама за себе.
У великій мірі, від вчительської та викладацької праці залежить майбутнє української нації. Про це наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Віктор Романов. Крім побажань здоров’я, благополуччя, морального задоволення від роботи та здібних учнів, керівник району зазначив, що вчитель – це не просто професія, а покликання душі та спосіб життя, який беруть за приклад інші.
Зі словами вдячності до привітань долучилася й начальника відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Світлана Колесніченко, яка говорила про серце вчителя – ніжне, добре, віддане дітям.
У рамках святкування 8 найкращих освітян цього дня було відзначено сертифікатами на одноразову грошову нагороду за успішну працю і вклад у розвиток галузі. Протягом урочистостей звучали чудові українські патріотичні і вітальні пісні.
Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info