2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Управління агропромислового розвитку Білозерської РДА попереджає!!!

До відома керівників господарств, фермерів та орендарів про необхідність здійснення заходів щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж в районі у 2018 році, та виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 червня 2018 року № 350

1. Заборонити роботу на хлібних масивах комбайнів, тракторів, автомобілів, не забезпечених іскрогасниками, вогнегасниками та пожежним інвентарем.

2. На автошляхах, що проходять через хлібні масиви, встановити щити з написами про заборону куріння, користування відкритим вогнем, проїзд автомобілів, тракторів без вогнегасників.

3. Хлібні поля розбити на ділянки не більше 50 га, між ними зробити прокоси шириною не менше 8 м, уздовж прокосів проорати смугу шириною не менше 4 м.

4. Обкосити хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, лісосмуг, автошляхів, залізниць, уздовж обкосів проорати смуги шириною не менше 4 м.

5. Встановити біля хлібних масивів, на яких проводиться збирання врожаю, трактор з плугом та пристосовану для пожежогасіння сільгосптехніку.

6. Скирти соломи розташувати на відстані не ближче 20 м від доріг, 15 м від ліній електромереж, 50 м від будинків та споруд. Площа основи скирти не повинна бути більше 300 м2, відстань між ними – не менше 20 м.

7. Заборонити спалювання стерні, пожнивних залишків, а також сухої трави уздовж доріг та розведення вогнищ на полях.

 Джерело: Управління агропромислового розвитку РДАа 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info