22.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

УПЕВНЕНИЙ ЛЕТ «БРИГАНТИНИ»!

Станіслав на Херсонщині здавна славиться своїми футбольними традиціями. Команда нашого села чимало років перебуває серед лідерів першостей Білозерщини. Футбольні матчі розігруються не лише на спортивних майданчиках, а й у душах уболівальників, тих, хто в часи дитинства, юності назавжди «захворіли» футболом, а нині приходять підтримувати свою команду. Кайф від красиво забитого у ворота суперника м’яча, спогади про гру місцевих футбольних кумирів – все це ніколи не забувається!
Приходиш до думки, що футбол – це щось більше, аніж спорт. Це якийсь підсвідомий, об’єднуючий спільноту рух, в якому мовби акумулюється фізкультурно-спортивний дух трудового колективу, населеного пункту, врешті, країни, що може впливати й на розв’язання різного роду масштабних завдань.
 Білозерка.info
Новий етап у біографії станіславського футболу, а фактично, в його відродженні, розпочався тоді, коли місцевою командою «Бригантина» почав опікуватися добре відомий на Білозерщині керівник фермерського господарства «Діана» Василь Іванович ФЕРЕНЦ. Ось уже дванадцять років пан Василь є президентом «Бригантини» й, окрім успішного ведення землеробських справ, виконує ще й місію організатора футбольного життя у селі, поєднуючи функції і менеджера, і тренера, і будівельника спортивних споруд.
 Білозерка.info
В активі команди чимало спортивних здобутків. Особливо непередбачуваним та цікавим виявився цьогорічний, шостий за ліком, чемпіонат Білозерської футбольної ліги. Станіславські уболівальники, безперечно, надовго запам′ятають те футбольне дійство, що відбулося 3 жовтня на місцевому стадіоні. Ми побачили справжнє свято футболу, відчули радість та гордість за спортсменів-земляків. У заключному турі, в яскравому видовищному поєдинку з сильним суперником – дар′ївським «Динамо», «Бригантина» виявила вольові якості, наступальність та майстерність і перемогла із переконливим рахунком – 3:0.
 Білозерка.info
Церемонія нагородження переможців була яскравою та урочистою. Її провів голова ліги, самовідданий ентузаіаст та організатор футбольного життя Сергій Володимирович ШЕВЕЙКО. Цілком закономірно кубок над головою підняв найдосвідченіший гравець станіславців Павло СЕРДЮКОВ, який у цьому матчі виконував обов’язки капітана, замість відсутнього з поважної причини Віталія ДУДНИКА. Були також відзначені найкращі гравці чемпіонату: бомбардир Денис ОДІНОЧЕНКО («Гроно»), воротар Максим МАЦКІВ («Бригантина»), захисник Сергій КАЛЮЖНИЙ («Динамо О»), півзахисник Руслан ЮРЕВИЧ («Іскра»), нападник Сергій ВОРОТИЛО («Динамо Д»).
Слід відзначити важливу роль у популяризації футболу секретаря Білозерської футбольної ліги Андрія Юрійовича ПИЛИПЧЕНКА, який вже шість років, тур за туром, кваліфіковано й оперативно висвітлює у ЗМІ та соціальних мережах хід змагань, а також самовідданість уболівальників, котрі активно підтримують свої команди, ділять з ними і радість перемог, і сум невдач.
 Білозерка.info
Хочеться сподіватися, що футбольне та фізкультурно-спортивне життя на Білозерщині і надалі динамічно розвиватиметься та йтиме в ногу з розвитком місцевого самоврядування!
Того пам′ятного дня перемоги земляків, я виконав чимало світлин, що засвідчують напружену боротьбу на футбольному полі, майстерність та безкомпромісність суперників. Демонструю частину з них. Є плани, з часом, використавши фото- та відеоматеріал кількох останніх сезонів, в яких брала участь «Бригантина», зробити фільм про нашу команду.
Олександр Голобородько

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info