UNHCR Ukraine допомогла родині з Білозерки, яка постраждала внаслідок останнього обстрілу селища

0
235

Білозерській родині, яка 24 жовтня постраждала внаслідок ворожих обстрілів селища надали допомогу від “Проліска Херсон”.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Благодійна допомога у вигляді будівельних матеріалів надійшла за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

На момент обстрілу в оселі перебувало вісім членів родини. У сімох дорослих і дитини медики діагностували гостру реакцію на стрес. 13-річному хлопчику травмувало стопу.

Загалом внаслідок обстрілу Білозерки 24 жовтня було пошкоджено 37 осель. “Проліска Херсон” передала місцевим мешканцям 100 будівельних наборів та 200 OSB-листів для ремонту житла.

  • Мешканці Станіславської громади отримали питну воду, продуктові та гігієнічні набори, медикаменти, теплі речі та обігрівачі. Також благодійники привезли питну воду, очисні фільтри, будівельні матеріали, човни та палатки. Допомогу надав обласний гуманітарний штаб.
  • Жителі Кізомиса Білозерської громади отримали від благодійників матраци. Допомогу надала організація GEM (Global Empowerment Mission), яка підтримує українських біженців та звільнені громади Херсонщини.
  • Завдяки організації “Боротьба за свободу” діти з деокупованих громад Херсонщини отримали можливість відпочити за кордоном. Наразі в Румунії оздоровлюється 67 дітей із Херсона, Дар’ївської, Чорнобаївської та Нововоронцовської громад.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь