“Укрпошта” доставлятиме ліки на Херсонщину

0
203

В Україні запровадили проєкт “Укрпошта-Ліки”. Відтепер “Укрпошта” відправлятиме медикаменти на прифронтові та деокуповані території, у тому числі й у Херсонську область.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
1 лютого стартує пілотний запуск проєкту. АТ “Укрпошта” нададуть ліцензію на продаж лікарських засобів в існуючих поштових стаціонарних або мобільних відділеннях. Завдяки ініціативі у першій половині року вдасться вирішити проблему доступних ліків на всій території України.
Для початку необхідно відкрити у Києві перший ліцензований склад та знайти для нього приміщення. Окрім цього, треба провести набір фармацевтів, оскільки лише вони мають право продавати медикаменти. Ініціатори проєкту планують впровадити гарячу лінію для прийому запитів від громадян.

  • Уже понад 9 тисяч домогосподарств у Херсонській області забезпечені паливною деревиною. Загалом станом на початок січня 2024 року 19 585 господарств у 18 громадах потребували твердого палива. Допомогу передають такі міжнародні організації як Фонд міжнародної солідарності, Благодійний фонд SaveUA тощо.
  • У Білозерській громаді планується ремонт укриттів та обладнання систем оповіщення. У минулому році у громаді відремонтували 3 сховища і встановили 8 захисних споруд. Також на території громади діють 24 пункти незламності, розташовані у кожному населеному пункті.
  • Фермери Херсонщини можуть отримати модульні склади для зберігання зерна. Проєкт реалізовує Херсонська ОВА спільно з Мінагрополітики та Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН. Модульні зерносховища мають місткість 300, 500 та 1000 тонн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь