Український PEN збирає книжки для Посад-Покровської бібліотеки

0
223

PEN Ukraine організувала збір літератури для зруйнованої бібліотеки у селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади.
Інформація про це розміщена на сторінці громадської організації у Facebook.
Внаслідок ворожих обстрілів у Посад-Покровському пошкоджено понад 90 відсотків об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема, місцевий будинок культури, де знаходиться книгозбірня. У фондах бібліотеки до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну налічувалось 13 тисяч екземплярів друкованих видань, більшість яких – знищені.
Наразі кожен бажаючий може долучитись до відновлення фондів бібліотеки у Посад-Покровському та надіслати книжки українською мовою за адресою: Херсонська область, село Чорнобаївка, Нова пошта №1, Демишева Олена, 0507858158. Збір книжок триває до 16 грудня.
Наприкінці жовтня волонтери PEN Ukraine вперше привезли книжки до Благодатного та Посад-Покровського. Волонтери побували у сільських бібліотеках та закладах культури, поспілкувались з місцевими мешканцями. Літературно-волонтерську місію підтримав Міжнародний фонд “Відродження”.

  • Жителів Благодатного Чорнобаївської громади волонтери шотландського Благодійного фонду “Siobhans Trust Ukraine” пригощали італійською піцою та гарячими напоями. Захід допомогли організувати ювенальні поліцейські Херсонської області.
  • Завдяки Церкві Христа Спасителя і Тетяні Синій, відділенню “Просвіти” у Січеславі та її голові Сергію Тютюннику відновила роботу Олександрівська бібліотека. Протягом останнього місяця у закладі поповнили книжковий фонд та провели кілька заходів. Також при бібліотеці діє клуб вихідного дня “Волошки”.
  • У Благодатнівській початковій школі Чорнобаївської сільської ради відремонтували укриття. У приміщенні з’явилися нові меблі та навчальне обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь