28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва

 

 Білозерка.info

За Інформацією ГО «Земля Таврії» від 24 липня 2018 року № 14 стосовно впровадження програми знижок для сільгосптоваровиробників, повідомляємо наступне.
Проект міжнародної технічної  допомоги – Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, впроваджуе на півдні України програму Е-ваучер.

За програмою сільгоспвиробники можуть придбати високоякісну крапельну трубку та іншi пристрої для системи поливу, насіння овочевих культур, органічні та мінеральні добрива, тепличну енергозберігаючу та мульчуючу плівку, упаковку та багато іншого. Kpiм того, в рамках програми Е-ваучер можна провести комплексний аналіз рослин i грунту в лабораторії зi знижкою 50 %, отримати послуги торгового місця на продовольчому ринку в Одесі та вдвічі дешевше оформити підписку на журнал «Агроіндустрія». Спеціальна пропозиція для бджолярів – вощина зi знижкою 30% .

Лінійка товарів та послуг постійно розширюється. Більш детальна інформація за посиланням: https://uhbdp.org/ua/shopПрограма Е-ваучер – це SMS – сповіщення з оригінальним кодом, за яким сільгоспвиробники отримують знижку від 10% до 50% при покупці в певному магазині або інтернет-магазині необхідних у господарстві товарів або при придбанні послуг.

Програма Е-ваучер діє на території Миколаївської,  Запорізької, Одеської та Херсонської областей.
За додатковою інформацієї звертатися за телефоном контакт-центру Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва UHBDP: 0 800 500 184 (дзвінки 3i стаціонарих i мобільних телефонів бсзкоштовні).
Просимо розповсюдити інформацію серед сільгоспвиробників району.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info