28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Українцям доступні консультації через віртуальний центр Дія.Бізнес

Як повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України, українці, які через повномасштабну війну покинули власні домівки чи повернулися в деокуповані регіони, мають змогу знову отримувати консультації через гарячу лінію Віртуального центру Дія.Бізнес.

Фахівці центру надають консультації за трьома напрямами:

  • бізнес-питання (заснування чи релокейт бізнесу);
  • загальні юридичні питання внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
  • працевлаштування.

Отримати консультацію можуть як звичайні громадяни, так і представники бізнесу. Для громадян надаватимуться консультації щодо юридичного статусу осіб, які вимушено проживають поза власними домівками чи повернулися до деокупованих регіонів. Також можна дізнатися інформацію щодо державної фінансової підтримки. Консультанти проінформують громадян про можливості працевлаштування. Що особливо актуально в регіонах тимчасового перебування.

Консультанти віртуального центру Дія.Бізнес надаватимуть консультації підприємцям про ведення бізнесу у новому регіоні, найкращі практики та алгоритми релокейту бізнесу, поновлення підприємницької діяльності, податкову звітність та спрощену реєстрацію бізнесу.

В.о. Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє високо оцінив зусилля уряду України щодо підтримки і захисту населення у складні часи війни, а також зазначив, що ПРООН та її партнери налаштовані підтримувати наш уряд у реалізації подібних ініціатив.

Отримати безоплатну консультацію можна з 8.00 до 18.00 за номером телефону: 0800 333 183. Також працюватиме чат-бот, який допоможе отримати відповіді на будь-які запитання та сформує індивідуальну дорожню карту. Чат-бот працює з 8.00 до 20.00 за київським часом.

Якщо під час консультації прозвучить сигнал повітряної тривоги, то час і тривалість консультації можуть змінитися.

Віртуальний центр ініційовано командою національного проекту Дія.Бізнес, який реалізується Мінцифри та Офісом з розвитку підприємництва та експорту. Інноваційна гаряча лінія втілюється ГО «Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу» за сприяння «Проекту підтримки Дії», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Фото:epravda.com.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info