Учні зі Станіславської громади отримали призові місця в ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

0
294

15 грудня школярі зі Станіславської громади взяли участь у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка.
Про це повідомила Станіславська сільська територіальна громада у Facebook.
За результатами конкурсу шестеро місцевих учнів зайняли у конкурсі II місце. Це п’ятикласник Максим Карамушка, шестикласниця Єлизавета Савельєва та десятикласник Олександр Яник зі Станіславського ліцею ім. К.Й.Голобородька.
Срібними призерами II етапу конкурсу стали і шестикласниця Яна Курносик та семикласниця Анна Недибалюк з Олександрівського ліцею. Широкобалківський ліцей у конкурсі представила Валерія Безродня (11 кл.), яка також посіла ІІ місце.
Дар’я Кулинич зі Станіславського ліцею отримала відзнаку за ІІІ місце.
Оцінювали конкурсантів викладачі ліцеїв Станіславської сільської ради: Світлана Петрівна Чуприна (голова комісії), Тетяна Анатоліївна Поліщук, Світлана Іванівна Козловська, Людмила Іванівна Носенко, Оксана Іванівна Пономаренко (членкині конкурсної комісії).
На рівні Станіславської громади організаторами ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка стали Валентина Іванівна Чумаченко, Оксана Василівна Супруненко та Наталя Василівна Лисенко.

  • 650 дітей різного віку, які проживають на території Дар’ївської громади, отримали до Дня Святого Миколая подарунки. Солодощі та іграшки привезли волонтери з Луцька.
  • 24 дитини з Херсонщини вирушили у мандрівку до Польщі. Можливість відпочити за кордоном отримали юні мешканці Білозерки, Велетенського, Чорнобаївки, Станіслава, Приозерного та Херсона.
  • До Станіслава завітали представники гуманітарної місії “Проліска”. Благодійники привезли до громади зимовий одяг та взуття, ковдри, подушки, матраци, постільну білизну, а також лампи на сонячних батареях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь