Учні з пʼяти громад Білозерщини отримали планшети та ноутбуки

0
86

14 квітня учні Музиківського ліцею отримали сучасні гаджети. Загалом до закладу надійшло 167 пристроїв.

Про це на сторінці Музиківського ліцею у Фейсбуці повідомила завуч закладу Наталя Компаніченко.

Ноутбуки і планшети для школярів надійшли від UNICEF за фінансової підтримки Європейського союзу, уряду Південної Кореї, а також за сприянням Віце-прем‘єр-міністра України Ірини Верещук.

«92 планшети отримали учні у віці від 6 до 12 років та 75 ноутбуків – учні у віці від 13 до 17 років», – розповідає Наталя Компаніченко.

Допомогу від благодійників дітям передали начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, начальник Управління освіти та науки Херсонської ОВА Тетяна Юшко та  начальник Музиківської сільської військової адміністрації Ігор Підгородецький.

Сучасне обладнання також отримали учні з Дарʼївки, Східного, Широкої Балки, Олександрівки, Миролюбівки, Надеждівки, Високопілля, Великої Олександрівки, Милового, Дудчан та Борозенського.
Загалом надійшло 968 планшетів та 631 ноутбуків.

1 квітня, в рамках робочої поїздки на Херсонщину, Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним побували у Посад-Покровському і Киселівці. Представники влади передали ноутбуки та планшети школярам цих двох сіл. Сучасні гаджети від UNICEF отримали 204 дитини.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора України станом на ранок 14 квітня 2023 року більше ніж 1415 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 468 дітей загинуло та понад 947 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 449, Харківській – 275, Київській – 127, Херсонській – 94, Запорізькій – 89, Миколаївській – 85, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 66.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь