27 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Учні Станіславської школи відвідали Запоріжжя разом з батьками

Осінні канікули для учнів Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім.К.Й.Голобородька пройшли під девізом: “Пізнаю Україну – пізнаю світ”.
26 та 30 жовтня дві групи учнів, вчителів та батьків відвідали славнозвісне місто Запоріжжя.
Подорож розпочалася вулицями міста. Учні побували на Алеї слави, прогулялися бульваром Шевченка до «Годинника закоханих», мали можливість побачити будинок де знімався фільм “Весна на Зарічній вулиці”, цікаво було спостерігати за проходженням корабля шлюзів на Дніпрогесі.

 Білозерка.info
Наступним етапом екскурсії ставмузей ретро-автомобілів «Фаетон». Екскурсантів вразила приватна колекція раритетних транспортних засобів вітчизняного та зарубіжного виробництва середини минулого століття зібрана і відреставрована учасниками автоклубу “Фаетон”. На площі близько 300 кв. м. виставлено величезна кількість зразків автомототехники 30-60-х років. В експозиції музею ретро-автомобілів представлені автомобілі «Бентлі», «Додж», «Вілліс», «Урал-ЗІС», ЗІС-5, ЗІС-6 («Катюша») і ін. Всі автомобілі на ходу.

 Білозерка.info
Після музею екскурсія продовжилась на острові Хортиця. На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці ні за величиною, ні за красою, ні за цінністю природних та історичних пам’яток, ні по силі сакральної енергетики. Знаменитий острів слави козаків і Запорізької Січі. Там чекала екскурсія по історико-культурному комплексу “Запорізька Січ”.

 Білозерка.info
Діти мали можливість побачити, як жили козаки на Січі, вели хазяйство, які були козацькі школи, що робили у пушкарні, де розташовувалися будинок кошового отамана і церква. Цікавою була виставка старовинних прасок, розповідь про козацькі ремесла, прапори, уніформу запорізьких воїнів. Національний колорит, що панує на козацьких землях, надовго залишить приємні спогади у дитячих душах. При закритті сезону відвідувачі Січі можуть побачити коротку виставу театру «Запорозькі козаки», діти ніби повернулися у минуле і потрапили в героїчну епоху українських лицарів. Туристи продовжили знайомитися з традиціями запорозьких воїнів, переглянули постановку із захоплюючими трюками на конях, бойові та щоденні козацькі забави.

 Білозерка.info
Усі учасники отримали велику кількість позитивних вражень від екскурсії.

Надія Квадріціус

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info