Учениці Станіславського ліцею перемогли у творчих конкурсах

0
245

Двоє школярок зі Станіславської громади брали участь у всеукраїнському та міжнародному конкурсах творчості. Дівчата зі Станіславського ліцею ім. К.Й.Голобородька зайняли перші місця.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської сільської територіальної громади.

1 місце у канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості “Торонто-2024” виборола учениця 10 класу Антоніна Васютинська. Дівчина боролась за першість у номінації “Художня фотографія” та представила свою роботу “Українське сонце, зійди!”.

Конкурс «Торонто-2024» проходив 31 січня 2024 року. Його провели у партнерстві з канадською онлайн платформою ApplyBoard для міжнародних студентів. Фестиваль діє для того, щоб відкрити нові імена у світі мистецтв, та щоб кожен учасник отримав зворотний зв’язок від професіоналів.

Також 1 місце у Всеукраїнському конкурсі “Час, у якому ми живемо” від журналу “Зарубіжна література в школах України” зайняла Дарія Тріщанович із 8-А класу. Її патріотичну картину високо оцінили журі у номінації “Власний малюнок на вільну тему”.

  • Дитячий санаторій на Івано-Франківщині отримав допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). У цьому закладі реабілітацію проходять діти з Херсонщини. Санаторію передали набори для санітарії та гігієни WASH and Dignity Kit, набори для відпочинку Recreation Kit, канцелярські набори School-in-a-carton, настільні ігри.
  • Білозерській лікарні надали гуманітарну допомогу. Вантаж доставили волонтери американського фонду Global Empowerment Mission (GEM). Також благодійники відвідали медзаклади Херсона.
  • У Федорівці Дар’ївської СТГ обстежать протирадіаційне укриття. На перевірку витратять 30 тисяч гривень. Обстеження проведуть для визначення кількості коштів на ремонт укриття.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь