21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Участь у відборі проєктів, які можуть бути реалізовані за кошти ДФРР, – одна з можливостей забезпечити цілодобове водопостачання у населених пунктах області

Про це  під час селекторної наради повідомив заступник директора Департаменту розвитку територій облдержадміністрації Іван Чорний. 

«Наразі в області триває відбір інвестпроєктів для реалізації за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Серед тих заявок, які уже подані громадами Херсонщини на попередній конкурс, лише декілька спрямовані на покращення системи водопостачання у населених пунктах. Я звертаюсь до керівників органів влади на місцях з проханням активізувати роботу у вказаному напрямі», – зазначив Іван Чорний.


За його словами, наявність схеми оптимізації системи водопостачання є важливим критерієм для участі проєктів у державних цільових програмах. Наразі таких схем немає у 8 районах області та 24 територіальних громадах. 

Як наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв, жителі деяких населених пунктів роками не отримують воду цілодобово, зараз же є можливість вирішити цю проблему.


«Ми готові просити Уряд підтримати проєкти з водопостачання у тих громадах, районах і населених пунктах, які матимуть виготовлену проєктно-кошторисну документацію і будуть готові забезпечити співфінансування», – наголосив очільник області. 

Варто зазначити, що наразі в області воду за графіком отримують жителі 139 населених пунктів. Основною причиною такої ситуації є скрутне становище місцевих підприємств – постачальників води, діяльність яких ускладнюється високою вартістю електричної енергії та застарілістю обладнання. Участь у конкурсах проєктів та програм, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, може допомогти громадам облаштувати сучасні артезіанські свердловини та забезпечити жителів цілодобовим водопостачанням.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info