22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

У Зорівці продовжується капітальний ремонт водомережі

У  селі Зорівка, що входить до Білозерської СТГ, продовжується капітальний ремонт водомережі. Про це повідомляє Олександр Івченко, старста Надеждівського округу, на своїй Фейсбук стрінці.
 Білозерка.info
“Вчора та сьогодні проклали 1200 м. водопровідної труби. Залишилося більше ста метрів прокласти. Дуже приємно констатувати допомогу місцевих жителів Кандиби О.А., Лимар О. А., Скороваров Д.С., які надали техніку, та прискорили розгортання труби. Булатов С., Зубок Л, Зубок О, Вдовиченко В.В., Лень В, Крищук П.П. за допомогу в розтягуванні, та вкладанні в траншею. Не дивлячись, що вчора йшов дощ, хлопці промокли “до нитки”, роботу виконали. Мені вчора запам’яталася фраза Зубко Олексія : “ми громада.” Продовжуємо працювати. Залишилося, зпаяти трубу, підключити до свердловини. Окремо хочу виділити наших “водяних” Ковбасу О.М. та Пономаренко А.В.”
 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info