У Загорянівці ввели в експлуатацію дві артезіанські свердловини

0
173

У Музиківській громаді запустили в роботу дві нові водяні свердловини у селі Загорянівка.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Окрім цього, у Музиківці вже працює нове обладнання для очищення питної води. Завдяки цьому ситуація з водопостачанням у громаді покращиться.
Херсонщина мала проблеми з водопостачанням ще до того, як окупанти підірвали Каховську ГЕС. Однак після катастрофи вони ще більше поглибилися. Процес буріння нових свердловин постійно зривається через російські обстріли.
Станом на 21 грудня 2023 року було відомо, що у населених пунктах Херсонської області, які постраждали від підтоплення, пробурили 6 свердловин.

  • У Дар’ївській громаді встановили ще одне укриття. Його доставила Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Дві захисні споруди також змонтували для Станіславської громади.
  • Волонтери місії “Проліска Херсон” привезли гуманітарну допомогу до Станіслава, Інгульця та Зеленівки. Місцевим жителям видали 250 будівельних наборів та 450 OSB-листів для екстреного ремонту.
  • Білозерським комунальникам передали 9 насосів із частотними перетворювачами для обладнання свердловин. Допомога надійшла від програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність. Насоси купили за 220 тис 188 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь