3.8 C
Kherson
Понеділок, 13 Березня, 2023

Останні новини

У Херсоні завершився 1й модуль Школи демократичного розвитку

4-6 грудня 2019 у Херсоні зібралися голови сільрад, депутати, активісти і представники бізнесу невеликих населених пунктів Херсонської, Миколаївської, Одеської областей, які впродовж трьох днів вчилися методам партисипативних досліджень у громаді. Про це повідомляє Фонд “Об’єднання” на своєму веб-сайті. 

Це 1й навчальний модуль Школи демократичного розвитку, яку проводить Фонд “Об’єднання” у партнерстві з Херсонським обласним відділенням Соціологічної асоціації України за фінансової підтримки NED.

Учасники досліджували успішні практики соціальних інвестицій на прикладі Білозерського музею, Фонду “Поліни Райко” та приватного Музею сучасного мистецтва у Херсоні, вчилися створювати інвестиційні карти громад, проводити фокус-групові дослідження, а також масові опитування серед громадян.

 Білозерка.info

Наступний етап, коли учасники повернуться додому, це застосування отриманих знань на практиці: створення карт громад, проведення фокус-груп та опитування громадськості, збір іншої важливої інформації, що ляже в основу інвестиційного буклету. А під час 2го модулю, що пройде вже наступного року, зібрана інформація стане основою для планування інвестиційного пакету та підготовки до проектів.

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info