У Херсоні завершився 1й модуль Школи демократичного розвитку

0
107

4-6 грудня 2019 у Херсоні зібралися голови сільрад, депутати, активісти і представники бізнесу невеликих населених пунктів Херсонської, Миколаївської, Одеської областей, які впродовж трьох днів вчилися методам партисипативних досліджень у громаді. Про це повідомляє Фонд “Об’єднання” на своєму веб-сайті. 

Це 1й навчальний модуль Школи демократичного розвитку, яку проводить Фонд “Об’єднання” у партнерстві з Херсонським обласним відділенням Соціологічної асоціації України за фінансової підтримки NED.

Учасники досліджували успішні практики соціальних інвестицій на прикладі Білозерського музею, Фонду “Поліни Райко” та приватного Музею сучасного мистецтва у Херсоні, вчилися створювати інвестиційні карти громад, проводити фокус-групові дослідження, а також масові опитування серед громадян.

 Білозерка.info

Наступний етап, коли учасники повернуться додому, це застосування отриманих знань на практиці: створення карт громад, проведення фокус-груп та опитування громадськості, збір іншої важливої інформації, що ляже в основу інвестиційного буклету. А під час 2го модулю, що пройде вже наступного року, зібрана інформація стане основою для планування інвестиційного пакету та підготовки до проектів.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь