17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

У Херсоні пройшли регіональні змагання з баскетболу серед учнів навчальних закладів

25 лютого 2020 року у м. Херсон на базі ХНТУ пройшли регіональні змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь команди хлопців та дівчат м.Херсон, Білозерської ОТГ та Білозерського району. До наступного етапу (зональних змагань) вийшли команди дівчат Білозерського району (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) здобувши дві перемоги: м.Херсон – Олександрівська ЗОШ (4:21) та Білозерська ОТГ – Олександрівська ЗОШ(16:29) і м.Херсон.

Збірна команда хлопців Білозерського району (учні Чорнобаївського НВК, Правдинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), здобувши перемогу над командою Білозерської ОТГ та поступившись команді м.Херсон, теж вийшли до наступного етапу змагань, які відбудуться 10 березня у м.Олешки.

Бажаємо нашим командам яскравих перемог!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info