14.6 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

У вересні в Музиківській ОТГ відбудуться консультації з громадськістю щодо проекту бюджету на 2020 рік

27 серпня 2019р. Музиківський сільський голова своїм розпорядженням дав старт підготовці до проведення консультацій з громадськістю щодо проекту бюджету Музиківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Кожен мешканець Музиківської громади протягом вересня може внести свою пропозицію щодо використання бюджетних коштів у наступному році!

Відповідно до розпорядження, організацією та проведенням консультацій з громадськістю буде займатися створена робоча група, до якої увійшли Лебедєва А.М., Трибушна Т.В., Ртіщева В.С., Погрібна Л.С. та Котова Н.М.

Консультації з громадськістю щодо проекту бюджету Музиківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік будуть проведені у формі електронних консультацій у період з 5 вересня по 30 вересня 2019 року (посилання на форму для онлайн-опитування шукайте на офіційному сайті Музиківської сільської ради).

Також консультації з громадськістю щодо розробленого «Бюджету для громадян» за 2019 рік та проекту бюджету Музиківської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік відбудуться під час вуличних акцій в селах Загорянівка, Музиківка та Східне, у формі вивчення громадської думки у період з 15 вересня по 30 вересня 2019 року згідно графіку:

с.Загорянівка – 25 вересня 2019 р.,
с.Східне – 26 вересня 2019 р.,
с.Музиківка – 28 вересня 2019 р.

Пропозиції громадян, зібрані під час консультацій з громадськістю, будуть опрацьовані бухгалтерсько-фінансовим відділом та оприлюднені на сайті сільської ради у формі звіту про результати консультацій з громадськістю.

Після узагальнення, зібрані пропозиції громадян будуть передані для розгляду постійною депутатською комісією з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та управління комунальною власністю.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info