2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

У Томинобалківській школі провели тренування з ліквідації умовної пожежі та евакуаціїї

31 січня  у Томинобалківському ЗПЗСО проведено тренування з відпрацюванням дій на випадок пожежі за темою: «Евакуація персоналу, учасників освітнього процесу і гасіння умовної пожежі».

Для імітування умовної пожежі, оголошення ввідних для персоналу, вжиття заходів щодо попередження помилкових дій будь-якого учасника тренування, які можуть призвести до нещасного випадку, аварії, пошкодження обладнання або порушення технологічного процесу, запрошено посередників, працівників Другої Державної пожежної рятувальної частини в Білозерському районі.

Адміністрація та учні вдячні за сприяння у проведенні тренувань начальнику Державної служби України з надзвичайних ситуацій Білозерського районного сектору Фоміну Є.М. та заступнику начальника Другої Державної пожежної рятувальної частини капітану служби цивільного захисту Самойленку А.І.

Джерело: Білозерська ОТГ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info