У Токарівці, Новотягинці та Микільському підтоплено 22 будинки

0
115

За минулу добу рівень води у Токарівці, Понятівці, Новотягинці та Іванівці знизився в середньому на 20 сантиметрів та становить 6,15 метра. У Токарівці підтоплено два нежитлові будинки, у Понятівці – 5 домоволодінь, у Микільському – 15 осель.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

Місцеві мешканці розповідають, що загалом по Дар’ївській територіальній громаді підтоплено більше 170 будинків, у в зоні ризику – ще понад півсотні осель.

В цілому по правобережній частині області рівень води зберігається на рівні 5,61 метра. За словами представників влади ситуація залишається складною, але контрольованою.

У населених пунктах області виставлені додаткові спостережні пости поліції. Також правоохоронці патрулюють підтоплені вулиці обласного центру, сіл та селищ для недопущення випадків мародерства та виявлення тих громадян, які можуть залишатися у водній пастці.

За минулу добу поліція відреагувала на понад півтисячі заяв і повідомлень громадян. Відкрито 18 кримінальних проваджень за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Українські науковці стверджують, що в наслідок затоплення Херсонської області будуть забруднені ґрунти, які зможуть відновитись лише впродовж 30-40 років. Разом із течією у Дніпро-Бузький лиман, а згодом і у Чорне море потрапить частина нафтопродуктів.

Як повідомив в ефірі телемарафону “Єдині новини” перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький, наразі під водою болотні угіддя, де жили представники південної флори і фауни, в тому числі червонокнижні. Певні види з них будуть втрачені.

За повідомленням Херсонської ОВА, з Волині на Херсонщину прямує техніка для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь