У Таврійському відновлюють газопостачання

0
58

Вчора у Таврійському відновили подачу газу. Працівники “Херсонгазу” підключили до мережі 53 абоненти.

Про це у Фейсбуці повідомила Білозерська СВА.

Трубопровід був пошкоджений внаслідок активних бойових дій в період окупації Правдинського старостату. Мешканці Таврійського більше року жили без газопостачання.

Відновленню комунікацій передувало тривале та ретельне розмінування територій. Після цього розпочали роботу ремонтні бригади обласних служб.
Станом на сьогодні газопостачання відновлено у всіх трьох селах Правдинського старостату.

  •  У березні минулого року Прадине залишилося без газо-, електро- та водопостачання. Також у старостаті зник мобільний зв’язок українських операторів та інтернет. Ремонт комунікацій розпочався лише після звільнення Білозерщини. Наприкінці лютого енергетики відновили електропостачання Правдиного, а 20 квітня світло з’явилося у Таврійському та Новій Зорі.
  • 4 липня працівники “Херсонгазу” під’єднали до газової мережі 28 будинків у Новій Зорі. Найближчим часом обіцяють виконати ремонтні та пусконалагоджувальні роботи і в інших оселях.
  • За інформацією Херсонської ОВА, загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 59176,7 гектара територій, з них 50955,6 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 82 тис. вибухонебезпечних предметів. Вибухотехніки обстежили 735,3 гектара підтоплених територій, з яких 462,4 гектара – мікрорайон Корабел. Там виявили та знешкодили 90 вибухонебезпечних предметів.

Фото:dw.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь