20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

У Східному капітально ремонтують водогін

 Білозерка.info

“На новий водогін мешканці сіл Східненського територіального округу чекали десятки років, адже система була збудована ще в 50-ті роки минулого століття і за час її експлуатації значні ділянки прийшли у непридатність: часті пориви, особливо в зимовий період, приносять комунальному підприємству та населенню багато проблем і матеріальних, і моральних” – повідомила Тетяна Вова, в.о.старости Східненського територіального округу на сторінці Музиківської сільради у соц.мережі.

І ці проблеми ставали все актуальнішими. Тому пріоритетним завданням, яке постало перед керівництвом громади, стало цілодобове забезпечення якісною питною водою мешканців наших сіл.

У 2016 році був розроблений проект по капітальному ремонту водогону в с. Східне, який у 2017-2018 роках був змінений та удосконалений. У 2018 році з сільського бюджету виділені кошти в сумі 1 млн. грн. та з державного бюджету (інфраструктурна субвенція) в сумі 1 млн 750 тис. грн. для проведення вищезазначених робіт.

Сьогодні проводяться роботи по капітальному ремонту водомережі в с.Східне працівниками ТОВ «ІнвестМонтажбуд» по вул. Українській, наступні вулиці – Південна та Миру. Далі такі роботи будуть проводитися по вулицях Молодіжна, Східна, ім. Т.Г. Шевченка та частині вулиці Ювілейна.

У перспективі на наступний рік планується закінчити роботи у с.Східне та розпочати проведення нового водогону в с.Загорянівка.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info