У Станіславському ліцеї відремонтують укриття

0
208

У Станіславському ліцеї ім. К.Й.Голобородька планують відремонтувати укриття. На відповідну мету з місцевого бюджету витратять 6 115 646 гривень.
Про це стало відомо із договору на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Як повідомляє видання “МОСТ”, виконавець робіт – ТОВ “Кр-Груп”. Фірму заснували у 2018 році в Івано-Франківській області. Власник компанії – Роман Сенич, який також володіє  підприємством лісопильного та стругального виробництва. У Херсонській області компанія досі ще не працювала.
У договорі зазначено, що в укритті навчального закладу слід облаштувати підлогу, опалення, вентиляцію, пожежну сигналізацію, електроосвітлення, силове електропостачання, внутрішньо оздобити стіни та змонтувати електроприлади.
Зробити це планують до 31 жовтня 2023 року.

  • У Білозерській громаді облаштовують ще три нові укриття. Де саме вони будуть встановлені, наразі невідомо. Сьогодні 4 захисні споруди функціонують у Білозерці.
  • Білозерська громада отримала обладнання для модернізації водопостачання.
    Комунальному підприємству “Водограй” передали два насоси, набір хомутів і засувок, які допоможуть відремонтувати водогінні мережі. Крім того, незабаром до громади доставлять насоси для свердловин.
  • Одеські будівельники відремонтували 7 осель у Киселівці та 5 домівок у Благодатному Чорнобаївської громади. У помешканнях полагодили та замінили покрівлі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь