У Станіславському ЦНАПі можна отримати нові послуги

0
188

У Станіславському ЦНАПі розширився перелік послуг, які можуть отримати мешканці громади. Йдеться про шеринг документів засобами порталу “Дія”, оформлення документів на компенсацію за безоплатне розміщення ВПО “Прихисток”, послуги ветеранам війни та членам їх сімей.

Про це повідомив ЦНАП Станіславської сільради на своїй сторінці у Facebook.

Протягом вересня фахівці ЦНАПу у Станіславській громаді оформили 822 адміністративні послуги та надали 266 консультацій. Більшість звернень стосувалося оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги, отримання статусу ВПО та призначення допомоги на проживання відповідної категорії населення, актуалізації відомостей про місце реєстрації в Реєстрі територіальної громади, отримання витягу про місце реєстрації та реєстрації права власності на нерухоме майно.

  • Постраждалим від підриву Каховської ГЕС виплатили понад 97 мільйонів гривень. На грошову допомогу від держави можуть претендувати ті, хто на момент підриву Каховської ГЕС проживав або був зареєстрований у населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.
  • Жительці Олександрівки Станіславської громади ремонтують оселю. Будинок відновлює добровольчий будівельний батальйон “Добробат”. Волонтери вже  розчистили територію від будівельного сміття, демонтували знищені двері та змонтували нові.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь